Produkty

Produkty z serii Slate

Gres Slate w sklepach Castorama

Ceramika od wieków jest uznawana za doskonały materiał do wykańczania wnętrz. Nowoczesnego gresu możesz potrzebować w czasie remontu i wykańczania nowego budynku. Dzięki nim wnętrze stanie się estetyczniejsze, a powierzchnie pokryte ceramiką odporne na zarysowania. Płytki ceramiczne różnego rodzaju stosuje się także do wykańczania obiektów o charakterze usługowym i komercyjnym. W marketach Castorama znajdziesz solidne płytki ceramiczne w różnych wzorach.

Ciekawe elementy zawiera seria Slate gresu do wykańczania budynków. Zgromadzone w niej płytki pomogą Ci nadać pomieszczeniu nowoczesnego wyglądu. Produkty przeznaczone są do układania na powierzchni podłogi. Sprawdzą się też jako okładzina ścian. Elementy są grube i trwałe, dlatego niełatwo ulegną przypadkowemu uszkodzeniu. Powierzchnia płytek jest wodoodporna i mrozoodporna, co umożliwi Ci także ozdobienie nimi elewacji budynku albo tarasu. Ich struktura zapobiega poślizgnięciu się.

Wyjątkowe płytki do Twojego wnętrza

Płytki ceramiczne stały się tak popularnym materiałem wykończeniowym, że na rynku można znaleźć niezliczoną ilość modeli i wzorów. Seria Slate do wykańczania wnętrz wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim wyglądem. Płytki występują w kilku modnych kolorach, a ich deseń jest imitacją naturalnego kamienia. Ten wzór sprawdza się we wnętrzach nawiązujących do natury i bardzo modnych skandynawskich stylizacjach. Możesz wybrać spośród dwóch rozmiarów, w jakich dostępne są te produkty.

Płytki ceramiczne zgromadzone w tej serii mają prostokątny kształt i duże rozmiary. Ma to wpływ nie tylko na estetykę i modny fason tworzonej powierzchni. Pozwoli Ci to szybko uporać się z układaniem ich na wybranej powierzchni. Każdy element ma rektyfikowane krawędzie, dzięki czemu płytki doskonale do siebie pasują, a Ty nie będziesz musiał docinać poszczególnych sztuk. Bez problemu stworzysz regularny wzór, a powierzchnia podłogi będzie jednolita.

Dlaczego warto postawić na gres Slate?

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wykończyć podłogę w swoim mieszkaniu, gres Slate może być dobrym wyborem. Produkty z tej serii pomogą Ci rozwiązać problemy z aranżacją i zmienią stare wnętrze w modny dom. Płytki ceramiczne z tej serii możesz układać w dowolnym pomieszczeniu. Sprawdzą się jako dekoracja kuchni i łazienki. Mogą stanowić o stylu wykończenia salonu, przedpokoju, a nawet gabinetu w siedzibie firmy. Ich forma dodatkowo podniesie poziom elegancji pomieszczenia.

Wiele wariantów płytek daje Ci sporo możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu możesz ułożyć jednolitą kompozycję, wykorzystując tylko produkty z tej serii. Co więcej, aranżacja może obejmować zarówno podłogę, jak i ściany wewnątrz budynku. Na dodatek te same płytki możesz wykorzystać do dekoracji zewnętrznych części budynku, co umożliwi Ci stylowe wykończenie całego domu. Aranżacje mogą nawzajem nachodzić na siebie i się uzupełniać. Niesamowity efekt osiągniesz, wykańczając w podobnym stylu salon i taras, na który można z tego pomieszczenia wyjść.