Produkty

Produkty z serii Smooth

Gres Smooth – stylowa posadzka na lata

Podłoga to powierzchnia, która powinna wytrzymać agresywne działanie szkodliwych czynników. Odpowiednia okładzina posadzkowa będzie Ci służyć przez wiele lat, dlatego zadbaj o odpowiednie wykończenie. Sięgnij do produktów z kategorii gres, gdzie znajdziesz rozwiązania, które sprostają nawet największym oczekiwaniom.

Gres Smooth został wykonany z ceramiki wysokiej jakości. Gwarantuje to wytrzymałość i odporność produktu na szereg czynników, takich jak skrajne temperatury czy uszkodzenia mechaniczne. Efekt betonu z matowym wykończeniem wygląda bardzo nowocześnie. Płytki tego rodzaju idealnie nadają się do wykończenia pomieszczeń oraz powierzchni zewnętrznych, takich jak taras i balkon. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi oraz uniwersalnym wzorom potrafią dopełnić aranżację o każdym charakterze.  Z szerokiej gamy barw i rozmiarów z łatwością wybierzesz idealny model do Twojego pomieszczenia.

 

Gres Smooth – wysoka jakość

Ceramika, z jakiej została wykonana seria Smooth gresu, została poddana szkliwieniu. Ten proces sprawia, że jest ona twarda i odporna na zarysowania. Niestraszne jej więc ostre przedmioty i twarde nogi mebli. Doskonale sprawdzi się w standardowo eksploatowanych pomieszczeniach.

Gres z tej serii podlega również rektyfikacji. Każda płytka jest idealnie przycięta po to, by prace wykończeniowe przebiegały szybko i sprawnie. Dzięki dodatkowej obróbce mechanicznej są ścięte prosto, co pozwala na łatwe ułożenie oraz zastosowanie minimalnej ilości fugi w przestrzeniach między poszczególnymi elementami. Daje to efekt jednolitej, idealnie równej powierzchni, który będzie wyjątkowo dobrze pasował do dużych pomieszczeń. Co więcej – taką ceramikę łatwiej utrzymać w czystości. Brak szczelin i nierówności nie pozwala kamieniowi ani innym zanieczyszczeniom zalegać na podłodze. Wszelkie produkty do montażu i pielęgnacji gresu znajdziesz w bogatym asortymencie sklepu Castorama.

 

Także do ogrzewania podłogowego

Seria Smooth do wykończenia podłogi charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, która pozwala przetrwać jej wiele sezonów nawet najbardziej kapryśnej pogody. Grubość każdej z płytek wynosi około 9 mm, co pozwala stosować je na zewnątrz. Gres doskonale sprawdzi się więc na balkonie i wszędzie tam, gdzie podłoga nie jest osłonięta przed zjawiskami atmosferycznymi. Nie wymaga stosowania impregnatu.

Produkty z tej serii są wodoodporne, co przyda się jednak nie tylko na zewnątrz. Pozostawione na czas deszczu otwarte okno czy rozlany napój nie mają wpływu na kondycję podłogi – żaden płyn nie wsiąknie ani nie pozostawi niemożliwych do usunięcia plam. Dzięki temu całą powierzchnię możesz utrzymać w higienicznej czystości, co jest szczególnie ważne w łazience i toalecie.

 

Szukasz posadzki, która będzie odpowiednia przy ogrzewaniu podłogowym? Gres Smooth świetnie się do tego nadaje! Dzięki niskiemu oporowi cieplnemu całą energię przekazuje z instalacji do pomieszczenia. Podłoga jest więc przyjemnie ciepła, a Ty nie tracisz pieniędzy na energię, która nie jest efektywnie rozprowadzana.