Produkty

Produkty z serii Soft

Dywany Soft – ozdoba Twoich podłóg

Podłogi wykończone panelami bądź płytkami ceramicznymi często sprawiają wrażenie zimnych i surowych. Dlatego ozdobienie ich dywanami może ocieplić całe mieszkanie i sprawić, że będzie bardziej przytulne. Jeśli decydujesz się na ten rodzaj wykończenia wnętrza i szukasz ciekawych wzorów, dywany Soft z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

W tej serii zgromadzono różnego rodzaju produkty tkaninowe, które służą do dekoracji podłóg wewnątrz budynków. W niecodzienny sposób mogą ozdobić Twoją sypialnię, gabinet lub pokój dzienny. Ze względu na unikalne wzory, doskonale sprawdzą się także w pokoju dziecięcym. Jeśli masz możliwość urządzania żłobka, przedszkola czy innego miejsca czasowego pobytu dzieci, w tej serii znajdziesz coś odpowiedniego.

Barwna i trwała dekoracja podłogi

Seria Soft dywanów do dekoracji podłóg ma wiele zalet, jednak na pierwszy plan wysuwa się ich kolorystyka i wzornictwo. W większości przypadków są to wzory przeznaczone dla najmłodszych domowników. Kolorowe postaci zwierząt czy siatka miejskich ulic widziana z góry to rozwiązania dla dzieci w różnym wieku. Dekoracje występują także w postaci symetrycznych kolorowych wzorów, które sprawdzą się w młodzieżowej lub nowoczesnej sypialni.

Dywany Soft są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Masz także możliwość wyboru kształtu zastosowanej dekoracji. W większości są to tkaniny prostokątne, jednak seria ma także produkty w postaci okręgów. Wybór produktów zgromadzonych w tej serii jest naprawdę duży i każdy z domowników powinien znaleźć coś dla siebie.

Inną cechą, która wyróżnia dywany Soft, jest niezwykła wyrazistość ich kolorów. Barwne dekoracje są bardzo trwałe i nawet wieloletnie użytkowanie nie pozbawi ich odpowiedniego wyrazu. Wybierając produkty z tej serii masz pewność, że na długi czas zagoszczą w dekorowanym pomieszczeniu.

Najlepszy wybór – dywany soft

Przeciwnicy stosowania dywanów używają argumentów, że te elementy dekoracji bardzo łatwo się brudzą i trudno o zachowanie czystości na ich powierzchni. Seria Soft dywanów jest wykonana z trwałej tkaniny poliestrowej, odpornej na większość zabrudzeń. Drobne nieczystości możesz usunąć nawet na mokro, ponieważ tkanina nie wchłania wilgoci. Nawet odkurzanie będzie dla Ciebie łatwym zadaniem, przynoszącym szybkie efekty.

Produkty z tej serii mają powierzchnię stworzoną z bardzo delikatnych splotów tkanin. Tak powstałe runo sprzyja zabawie dzieci, a Ty nie musisz obawiać się przetarcia czy odgniecenia na dziecięcej skórze. Samemu docenisz tę cechę, stosując dywaniki w sypialni czy pokoju, po którym przemieszczasz się boso. Na dodatek takie rozwiązanie ma wpływ na tłumienie dźwięków, co może mieć znaczenie podczas intensywnej zabawy dzieci.