Produkty

Produkty z serii Soft Lime Stone

Gres Soft Lime Stone – imitacja kamienia

Dobre dopasowanie gresu do jego zastosowania gwarantuje świetne efekty wizualne, a także wysoką funkcjonalność i trwałość. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na działanie wielu substancji, w tym wody i pary wodnej. To uniemożliwia powstawanie plam i sprawia jednocześnie, że wytrzymałość podłoża jest odpowiednio wysoka. Dodatkowo wzornictwo imitujące kamienie z pewnością spełni oczekiwania osób, które stawiają na bardziej surowe wnętrza. Gres to obecnie jedna z najchętniej wybieranych opcji wykończenia podłóg w domu czy biurze.

Gres Soft Lime Stone to przede wszystkim produkt stworzony z wysokiej klasy ceramiki, co wpływa pozytywnie na jego wytrzymałość. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki szkliwieniu – również na działanie wody. Płytki mają matowe, eleganckie i zarazem praktyczne wykończenia. Są wykonane w dwóch różnych liniach wizualnych. Pierwsza z nich to tradycyjne, duże płytki o jednolitym wzorze, który imituje kamienie w jasnych barwach. Druga to mozaika stworzona na większej płytce – daje to atrakcyjny efekt wizualny bez konieczności poświęcania długiego czasu na ułożenie podłogi.

 

Gres o niezwykłych zaletach

Seria Soft Lime Stone do wyłożenia podłogi została przygotowana z myślą o połączeniu funkcjonalności oraz estetycznego wyglądu. Z tego powodu płytki stworzone są z ceramiki. Materiał ten jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Szkliwiona powierzchnia zapobiega przenikaniu wody, a jednocześnie chroni podłogę przed tworzeniem się trwałych i nieestetycznych plam. Dzięki matowemu wykończeniu płytki są łatwe w utrzymaniu w czystości. Ich szczególną zaletą jest antypoślizgowe wykończenie. Sprawdzi się ono we wszystkich wnętrzach – szczególnie tam, gdzie istnieje duże ryzyko poślizgnięcia się.

Jednocześnie dostępne są dwie wersje gresu: tradycyjna w dużych płytkach, a także drobna, mozaikowa. W obu przypadkach płytki świetnie imitują naturalny kamień w subtelnych odcieniach. Wersja z mozaikami nie wymaga osobnego układania wielu drobnych elementów: to gotowy wzór mozaiki na większych płytkach. Dzięki temu nie będziesz musiał poświęcać wykończeniu podłogi zbyt wiele czasu.

 

Gres Soft Lime Stone do wnętrz mieszkalnych i użytkowych

Wybór właściwych płytek podłogowych do wnętrz o zwiększonej intensywności użytkowania jest niezwykle istotny. Seria Soft Lime Stone gresu charakteryzuje się cechami, dzięki którym możesz użyć jej zarówno do wyłożenia podłogi we wnętrzach mieszkalnych, jak i użytkowych, na przykład biurowych. Produkt jest szkliwiony, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność w pomieszczeniach o wyższej wilgotności powietrza. To pozwoli Ci ułożyć go w kuchni albo łazience.

Dzięki antypoślizgowej powierzchni gres bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach mieszkalnych, w których na co dzień przebywają dzieci albo osoby starsze. Dodatkowo będzie idealnym wyborem do biura, gdzie obowiązuje dress code, a więc niezbędne jest noszenie eleganckiego obuwia o słabej przyczepności. Ta funkcjonalność nie pogarsza jednak stylowego wyglądu gresu, świetnie imitującego naturalny kamień w wielu odmianach.