Produkty

Produkty z serii Sola

Plafony i półplafony Sola – pewne źródła światła

Przekonaj się, że odpowiednie oświetlenie ułatwia życie! Wybierz odpowiednie źródła światła do Twoich pomieszczeń spośród produktów z kategorii plafonów i półplafonów. Tam, gdzie główna lampa wisząca nie wystarcza, zamontuj plafony i półplafony Sola. Znakomicie sprawdzą się zarówno w Twoim domu czy mieszkaniu, ale i obiektach o innym charakterze. Mogą stanowić świetne dopełnienie wystroju restauracji i hoteli.

Klasyczny wzór i wytrzymałość

Klasyczny wzór sprawia, że seria Sola do oświetlania pomieszczeń nie przyciąga mocno uwagi, ale dyskretnie pełni swoją podstawową funkcję. Dzięki temu możesz zastosować te produkty we wnętrzach o różnej aranżacji. Harmonijnie współgrają zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi pomieszczeniami.

Od innych lamp różnią się przede wszystkim wytrzymałością. Obudowa z mocnych i pewnych materiałów szczelnie zakrywa diodę LED. Dzięki temu jest ona chroniona przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć czy owady. Cechują się też długa żywotnością – raz kupionym produktem cieszysz się więc przez lata.

Dlaczego plafony i półplafony Sola są dla Ciebie?

Seria Sola plafonów i półplafonów zapewni Ci dodatkowe światło wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz – nad lustrem, na korytarzu, nad schodami. Sprawdzi się zarówno jako oświetlenie ciemniejszego kąta w wielkim pomieszczeniu, jak i jedynie źródło światła w małej komórce. Neutralna barwa światła nie przekłamuje kolorów.

Dobierz moc produktów plafonów do zastosowania i charakteru miejsca, w jakim je zamontujesz. Jeśli mają tylko delikatnie wskazywać drogę, z powodzeniem wystarczy plafon dwunastowatowy. Jeśli zaś chcesz w jego świetle wykonywać precyzyjne czynności, zdecyduj się na model o większej mocy.