Produkty

Produkty z serii Solo

Umywalki Solo do Twojej łazienki 

Armatura łazienkowa to jeden z ostatnich elementów wykończeniowych w Twojej łazience. Umywalki Solo są akcesoriami, dzięki którym możesz zastosować różnorodne techniki montażowe i aranżacyjne w łazience. Sklep internetowy Castorama posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów z kategorii umywalek.

Umywalki Solo i ich zastosowanie

Umywalka jest nieodłącznym elementem w każdej, nawet najmniejszej łazience. Coraz częściej umywalki odgrywają nie tylko rolę funkcjonalnego akcesorium, ale również dekoracji łazienkowej. Dzięki dostępności wielu różnych modeli umywalek o zróżnicowanych rozmiarach możesz bez problemu dobrać odpowiednią misę do wielkości Twojego pomieszczenia.

Umywalki Solo zakupisz zarówno w formie produktu kompaktowego i funkcjonalnego, jak i urządzenia meblowego, które mogą być montowane z zestawami łazienkowymi. Obok wanny i kabiny prysznicowej seria Solo umywalek łazienkowych będzie stanowić jeden z najważniejszych elementów wyposażenia Twoich pomieszczeń.

Komfortowe umywalki łazienkowe

Seria Solo umywalek do łazienek charakteryzuje się komfortem użytkowania. Posiada ergonomiczne kształty, więc wygodnie korzysta się z tych produktów na co dzień. Możesz dobrać kształt i rozmiar misy umywalki do własnych wymagań. Ceramika łazienkowa z serii Solo jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Umywalki bardzo łatwo również utrzymać w czystości.

Dlaczego umywalka solo?

Umywalki Solo świetnie sprawdzą się jako funkcjonalne oraz dekoracyjne elementy wyposażenia Twojej łazienki. Jeżeli zamontujesz ten produkt na meblach, oszczędzisz przestrzeń. Dlatego z powodzeniem możesz go stosować nawet w małych pomieszczeniach. Produkt jest dostępny w wersji białej oraz w innych wariantach kolorystycznych. Umywalka posiada dobrą nasiąkliwość wodną, jest wytrzymała na obciążenia oraz na nagłe zmiany temperatury.

Seria Solo umywalek łazienkowych zawiera między innymi umywalkę z szafką w komplecie. Wybierając ten wariant, zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania Twoich kosmetyków, ręczników oraz środków czystości. Szafka pod umywalkę jest wykonana z odpornej na wilgoć płyty MDF, która została zalakierowana na wysoki połysk. Misę natomiast wyprodukowano z wytrzymałej ceramiki, odpornej na zarysowania, zabrudzenia oraz uszkodzenia.

Seria Solo umywalek do łazienek zawiera misę umywalkową mocowaną do ściany, której stabilność zapewni postument lub półpostument. Samodzielnie wybierzesz do niej odpowiednią dla typu Twojej łazienki armaturę. W umywalce znajduje się otwór do zamocowania baterii. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału ceramicznego i dlatego bardzo łatwo utrzymasz go w czystości.

Umywalki Solo z otworem na armaturę posiadają otwór pod baterię i otwór przelewowy – zlew po zatkaniu korkiem może bezpiecznie gromadzić wodę. Design produktu jest tradycyjny. Do umywalki należy podłączyć syfon – możesz go łatwo dobrać z tej samej kolekcji produktów. W ofercie Castoramy znajdziesz również postumenty z serii Solo, które charakteryzują się prostą formą, odpornością na zarysowania, pęknięcia oraz działanie środków chemicznych.