Produkty

Produkty z serii Somfy Protect

Pozostałe Somfy Protect – system inteligentnego domu

Mieszkanie, dom jednorodzinny, sklep lub biuro to miejsca, które warto dodatkowo zabezpieczyć. W tej kategorii znajdziesz pozostałe urządzenia, dzięki którym stworzysz innowacyjny system inteligentnego domu. Szeroka oferta produktów pozwoli Ci zainstalować wszystkie niezbędne komponenty do wizualnego i dźwiękowego ostrzegania przed niepowołanymi osobami na Twojej posesji. Dzięki temu poczujesz się bezpieczniej ze świadomością, że system czuwa nad Twoją prywatnością. Urządzenia pozostałe Somfy Protect to przede wszystkim przydatne lampy do monitorowania pracy bramy, czujniki ruchu, wibracji i otwarcia oraz syreny alarmowe.

Co wyróżnia produkty z tej serii?

Seria Somfy Protect pozostałych urządzeń wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością. Produkty, które znajdziesz w tym miejscu zróżnicowane są pod kątem przeznaczenia. Przy pomocy czujnika ruchu i alarmu zabezpieczysz cały teren mieszkania i domu. Aby zwiększyć wiarygodność i skuteczność systemu, zaopatrz się w dodatkowe wzmacniacze dźwięku. W ten sposób nikt nie pozostanie obojętny na znaczący sygnał. Każdy z elementów systemu to wartościowe urządzenie, która pozwoli Ci stworzyć w pełni niezawodną instalację.

Ponadto czujki, lampy oraz fotokomórki wykonane są z trwałych materiałów o wysokiej klasie szczelności. Nowoczesny design wpisze się aranżację zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Urządzenia ze względu na prostą konstrukcję nie rzucają się w oczy, ale przy tym cały czas czujnie patrolują posesję. Są wykonane i zaprogramowane tak, by umożliwić stałe połączenie ze swoim smartfonem. W ten sposób samodzielnie i bez pośrednictwa osób trzecich przedłużysz działanie alarmu, rozbroisz go i wyłączysz urządzenia. Jest to duża wygoda, ponieważ tylko Ty będziesz znał hasła do stworzonego systemu i będziesz mógł bez problemu obsługiwać go zdalnie.

Pozostałe Somfy Protect, czyli solidna ochrona domu

Chcesz poczuć się bezpiecznie we własnym domu? Seria Somfy Protect do stworzenia systemu inteligentny dom umożliwi Ci to przy pomocy zaledwie kilku produktów. Dzięki kamerze oraz alarmowi sprawdzisz, czy nikt niepowołany nie próbował naruszyć Twojej prywatności. Po włączeniu urządzenia będzie ono czuwało i w razie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa podniesie stosowny alarm. Rozwiązanie jest wielce przydatne zwłaszcza podczas dłuższych urlopów oraz kilkudniowych nieobecności. Tylko Ty będziesz w stanie rozbroić alarm specjalnym kodem lub szyfrem.

Jeśli chcesz mieć przy sobie mały gadżet zapewniający bezpieczeństwo, wybierz nowoczesny pilot, który zdalnie uzbraja system. Dodatkową funkcją jest możliwość cichego wysyłania sygnału do członków rodziny. Jest to cenny produkt, zwłaszcza gdy martwisz się o Twoje pociechy, które same wracają do domu. Wszelkie czujniki detekcji ruchu będą cierpliwie patrolowały Twój dom i podwórze, a Ty będąc z dala od miejsca zamieszkania, będziesz w pełni świadomy tego, co w danej chwili dzieje się na Twojej posesji. Funkcjonalność systemu jest nieoceniona i daje poczucie pełnego komfortu psychicznego.