Produkty

Produkty z serii Sonchus GoodHome

Poznaj wyposażenie szuflad i szafek Sonchus

Wnętrze mebli kuchennych jest podobnie jak fronty narażone na uszkodzenia. Nawet najtrwalsze powłoki elementów wyposażenia mogą się zarysować. Jeśli chcesz tego uniknąć, zdecyduj się na wyposażenie szuflad i szafek. Produkty przechowywane w kuchni to przede wszystkim artykuły spożywcze, ale też środki czyszczące. W szafkach często umieszcza się również koszyki, na przykład metalowe, których zadaniem jest uporządkowanie przedmiotów. Akcesoria te mogą porysować dno szafki, a olej, miód, sosy czy środki czyszczące mogą wylać się, co doprowadzi do powstania trudnych do usunięcia plam.

Zdecyduj się na wyposażenie szuflad i szafek Sonchus, dzięki któremu zapobiegniesz zniszczeniu mebli kuchennych. W kolekcji znajdziesz aluminiowe maty o różnych szerokościach, co pozwoli Ci dopasować je do zabudowy kuchni.

Wyposażenie szuflad i szafek Sonchus – czym się charakteryzuje?

Kolekcja Sonchus składa się z przedmiotów, które pozwolą Ci chronić meble przed zniszczeniem. W serii znajdziesz aluminiowe maty w różnych rozmiarach. Oferowane są modele o szerokości 600 mm, 800 mm oraz 1000 mm. Seria Sonchus wyposażenia szuflad i szafek jest przeznaczona do używania z szafkami marki GoodHome. Różnorodność dostępnych rozmiarów sprawia, że z łatwością dobierzesz akcesorium do elementu zabudowy kuchennej.

Wyposażenie szuflad i szafek z kolekcji Sonchus zostało wykonane z aluminium. Dzięki temu elementy serii są odporne na warunki panujące w kuchni. Maty nie zniszczą się wskutek kontaktu z wilgocią czy płynami, które się na nie rozleją.

Aluminiowe maty są też łatwe w montażu. Z tym zadaniem poradzisz sobie samodzielnie. Wystarczy bowiem, że wsuniesz akcesorium do szafki. Nie ma potrzeby mocowania go przy pomocy wkrętów, dlatego żadne narzędzia nie będą Ci potrzebne, a matę umieścisz w meblu w kilka chwil. Brak konieczności montażu na wkręty sprawia, że matę szybko wyciągniesz z szafki. To przydatne, na przykład kiedy akcesorium będzie potrzebowało dokładniejszego wyczyszczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na aluminiowe maty z kolekcji Sonchus?

Każdy mebel w końcu ulega zużyciu, nawet jeśli jest wykonane z trwałych materiałów. Na zniszczenia narażone są nie tylko fronty, lecz także wnętrze zabudowy. Seria Sonchus do zabezpieczenia mebli pozwoli Ci znacznie dłużej cieszyć się estetycznym wyglądem elementów zabudowy.

Oferowane maty charakteryzują się odpornością na zniszczenia wynikające z kontaktu z płynami. Jeśli wyleje się na nie przechowywany w szafce olej, sos czy miód, zabrudzenia sprawnie usuniesz przy użyciu szmatki. W przypadku szafki mogłoby okazać się to trudniejsze, a intensywne szorowanie powierzchni grozi widocznymi zniszczeniami. Po niektórych plamach – mimo wielokrotnego czyszczenia – mogą pozostać ślady, których niczym nie da się usunąć.

Mata aluminiowa ochroni też wnętrze szafki przed zarysowaniami. Mogą one powstać, jeśli przechowujesz w meblu formy do ciasta, patelnie, garnki czy inne ciężkie naczynia. Dzięki macie nie musisz uważać podczas chowania akcesoriów do szafki.