Produkty

Produkty z serii Soyo

Rolety Soyo do Twojego mieszkania

Dekoracja wokół otworów okiennych spełnia ważną rolę w wyposażaniu wnętrz. Jeśli masz problemy z intensywnymi promieniami słońca wpadającymi do wnętrza, zastanów się nad roletami rzymskimi. Ten sposób może być alternatywą dla zasłon albo rolet typu dzień-noc. Z uwagi na wygodę i prosty styl, rolety tego typu chętnie wybierane są do nowoczesnych aranżacji. Są też stosunkowo trwałe z uwagi na materiały, które zostały użyte do ich produkcji.

Seria Soyo do wyposażania okien może być stosowana w dowolnym miejscu. Z uwagi na jej wizualną lekkość i atrakcyjny styl, sprawdzi się w ekskluzywnych pomieszczeniach mieszkalnych. Możesz zastosować ją też w gabinecie albo pomieszczeniach biurowych. System całkowitego zasłaniania okien będzie przydatny w sypialniach. Zapewni tam wyższy poziom intymności i pozwoli Ci spokojnie wypocząć.

Wyjątkowe produkty do wykańczania wnętrz

Rolety rzymskie w oknach należą do najmodniejszych ostatnio rozwiązań. Nic dziwnego, że na rynku znajduje się wiele produktów w tym stylu. Nowoczesne rolety Soyo mają kilka cech, które wyróżnia je z tłumu innych propozycji. Najważniejszą z nich jest duża trwałość, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu tkaniny poliestrowej. To dzięki niej możesz czyścić rolety na mokro, a nawet prać. Tkanina jest też wytrzymała i nie uszkodzi ją przypadkowe przetarcie.

Z pewnością zwrócisz też uwagę na inną wyróżniającą cechę, czyli atrakcyjny wygląd. Rolety z serii Soyo są stylizowane na naturalne płótno. Dokładnie widać splot i różnice w odcieniach poszczególnych nici. Ten styl doskonale wpisuje się w najmodniejszą skandynawską stylistykę. Także jednolita kolorystyka nawiązuje do natury. Rolety dostępne są w wielu barwach i odcieniach, a każdy z nich sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu.

Produkty z tej serii wstępują w wielu kolorach, a także kilku wariantach rozmiarowych. Dzięki temu wybierzesz odpowiedni rozmiar do swoich potrzeb. Warty uwagi jest także sposób montażu rolet rzymskich. Konstrukcja mechanizmu nie wymaga wiercenia otworów w ścianie. Przytwierdzisz ją na specjalnych uchwytach. Z łatwością ściągniesz też tkaninę, która zamocowana jest do konstrukcji na rzepach.

Do czego przydadzą Ci się rolety Soyo?

Jeśli chcesz zmienić stylistykę swojego mieszkania, możesz zdecydować się na generalny remont i całkowitą przebudowę. Przyniesie to efekt, ale może być uciążliwe i kosztowne. Zdecydowanie łatwiejszym rozwiązaniem będzie seria Soyo rolet rzymskich. Już sama wymiana ciężkich zasłon i rolet na produkty z serii, wpłynie na zmianę wyglądu całego pomieszczenia. Dzięki nim do biura i mieszkania wprowadzisz nowoczesny styl i powiew świeżości.

Rolety pomogą Ci uporać się z intensywnymi promieniami słońca, które mogą przeszkadzać w pracy i korzystaniu z mieszkania. Z łatwością wyregulujesz ilość promieni słonecznych, które wpuścisz do wewnątrz pomieszczenia. Nie będziesz miał też problemu z utrzymaniem ich w czystości. Rolety możesz odczepić z konstrukcji i wyprać w pralce w niskiej temperaturze. Nie będziesz musiał ich prasować, ponieważ na tkaninie nie powstają zagniecenia.