Produkty

Produkty z serii Spa

Kabiny prysznicowe i akcesoria Spa do Twojej łazienki

Każda łazienka składa się z zespołu artykułów, które posłużą Ci na długie lata. W tej kategorii znajdziesz kabiny prysznicowe, które różnią się ze względu na sposób montażu i kierunek otwierania drzwi. Jednak cała seria Spa do wyposażenia łazienki to funkcjonalne i stylowe elementy, które stworzą dla Ciebie oraz domowników doskonałe warunki do zażywania codziennego relaksu. Zestaw o wybranej orientacji zamontujesz bez żadnych przeszkód w większości łazienek.

Co wyróżnia kabiny prysznicowe i akcesoria Spa?

Kabiny prysznicowe i akcesoria Spa to przede wszystkim nienaganna stylistyka oraz jakość wykonania. Połączenie trwałego szkła i akrylu jest odporne na uszkodzenia, działanie detergentów i zarysowania. Ponadto powierzchnię możesz z łatwością wyczyścić z powstałych zabrudzeń podczas kąpieli. Na uwagę zasługuje również kolorystyka i prostota, w której są utrzymane kabiny. Czarne szkło podkreśli nowoczesny charakter łazienki lub przełamie jej minimalistyczny styl.

Zadbaj o wygodę i komfort w strefie kąpielowej

Chcesz, aby Twoja łazienka była w pełni funkcjonalna i stylowa? Seria Spa kabin prysznicowych i akcesoriów jest wyposażona w szereg udogodnień, które na co dzień podniosą Twój komfort podczas korzystania z jej produktów. Jednym z nich jest hydromasaż, który sprawi, że każda kąpiel będzie dla Ciebie wypoczynkiem po całym dniu. W zestawie znajdziesz także  łatwy w obsłudze panel i baterię. Dodatkowo możesz skorzystać z wbudowanego radia. Na podręcznej półce ze szkła ustawisz wszystkie niezbędne kosmetyki.