Produkty

Produkty z serii Sparta

Przęsła i panele Sparta

Seria przęseł i paneli Sparta to bardzo uniwersalne ogrodzenia, które pozwolą Ci zabezpieczyć dom, ogród czy działkę. Wykonane zostały z trwałego ocynkowanego drutu. Pomalowano je proszkowo na antracytowy odcień, łatwo wpasowujący się w otoczenie. Płot wykonany z takich paneli nie zaburza naturalnej zieleni, a wręcz przeciwnie – staje się dodatkowym elementem ozdobnym na Twojej posesji. Modele z tej serii to wyważone połączenie wytrzymałości oraz minimalistycznego wyglądu.

Przęsła i panele Sparta – prosty sposób na piękny płot

Przęsła i panele Sparta to proste, ale praktyczne elementy, które pozwolą Ci zbudować dowolnej wielkości ogrodzenie. Świetnie wyglądają szczególnie jako wykończenie nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni. Doskonale korespondują z budynkami o prostej, industrialnej bryle. Ich uniwersalność pozwoli się im jednak z łatwością wpisać również w bardziej klasyczne otoczenie. Poza wzornictwem przęsła te wyróżnia również także bardzo konkurencyjna cena. Z ich pomocą z pewnością uda Ci się stworzyć wymarzone ogrodzenie. I wcale nie będziesz musiał wydać na to majątku.

Seria Sparta – krok do zabezpieczenia działki

Chcesz odgrodzić się od sąsiadów, żeby zyskać trochę prywatności? A może obawiasz się, że ktoś nieoczekiwanie wtargnie na Twoją posesję? Być może szukasz tylko taniej opcji na wydzielenie części z kwiatami lub stworzenie klatki dla zwierząt? Seria Sparta do zbudowania ogrodzenia to doskonała opcja w każdym z tych przypadków. To prosty krok do pięknej i bezpiecznej działki.