Produkty

Produkty z serii Start Eco

Baterie łazienkowe Start Eco – wszystko, czego potrzebujesz do wykończenia montażu białego

Każda umywalka, wanna i prysznic wymaga odpowiedniego wykończenia. Znajdziesz je w ofercie produktów z kategorii baterii łazienkowych. Wśród nich znajdują się modele o bardzo nowoczesnym oraz staromodnym stylu. Możesz także wybrać uniwersalne rozwiązania, które doskonale pasują do ceramiki łazienkowej niezależnie od jej designu. Takie produkty z pewnością oferuje seria Start Eco.

Baterii łazienkowych z omawianej serii możesz użyć w przypadku niemal każdej wanny, prysznica czy umywalki. Doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje. Równie dobrze wyglądają w klasycznych łazienkach. To w pełni uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdej aranżacji.

Seria ta obejmuje trzy rodzaje produktów: baterie wannowe, umywalkowe oraz prysznicowe. Innymi słowy, w pełni zaspokaja potrzeby wykończenia każdej łazienki. Chromowane wykończenie oraz gładkie kształty zapewniają estetyczny wygląd, a także wygodę podczas użytkowania tych produktów. Będą idealnym wyborem dla wielbicieli ponadczasowych rozwiązań.

Baterie łazienkowe Start Eco zapewnią Ci ekonomiczne rozwiązanie do każdej łazienki

Seria Start Eco do łazienek wyróżnia się nowoczesnym designem. Zapewnia to chromowane wykończenie. Nie tylko chroni ono przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Ułatwia również dopasowanie do wystroju łazienki oraz pozostałych elementów jej wykończenia. To chromowane wykończenie sprawia równocześnie, że baterie będą odpowiednie do łazienek nowoczesnych oraz tradycyjnych. Elegancki wygląd i duża estetyka wykonania z pewnością wyróżniają te produkty na tle innych.

Produkty z omawianej serii zostały również wyposażone w regulator przepływu wody. Oznacza to, że pozwalają na oszczędności i zmniejszenie rachunków za wodę. Równocześnie nie powodują spadku ciśnienia, co uniemożliwiałoby np. korzystanie z prysznica lub kolumny prysznicowej.

Pojedynczy uchwyt baterii umożliwia komfortowe użytkowanie tego produktu. Nie wymaga obsługi dwoma rękami, aby ustawić pożądaną temperaturę wody. Dodatkowo opływowe kształty uchwytu sprawiają, że z łatwością można nim sterować również w sytuacji, gdy dłonie są mokre.

Komfort, wygoda i estetyka – to wszystko zapewni Ci odpowiednia bateria

Baterie łazienkowe Start Eco to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Nie jesteś wielbicielem dwóch kurków? Wolisz bardziej płynną regulację temperatury wody? Zapewnią Ci ją produkty z tej serii. Mieszacz działa sprawnie i jest łatwy w obsłudze w każdej sytuacji. Nawet mokre i śliskie od mydła dłonie nie utrudniają ustawienia odpowiedniej temperatury wody.

Produkty z tej serii są również doskonałym wyborem dla osób, które szukają ekonomicznych rozwiązań. Regulator zamontowany w bateriach pozwala na ograniczenie zużycia wody podczas codziennych zabiegów higienicznych. To natomiast będzie miało bezpośredni wpływ na zmniejszenie rachunków za wodę. A dzięki trzem różnym modelom do wyboru, zdołasz ograniczyć jej zużycie podczas zabiegów higienicznych w łazience.