Produkty

Produkty z serii Studio

Rolety i żaluzje studio do okien

Osłony w oknach mają charakter użytkowy, ale też dekoracyjny. Montaż rolet i żaluzji okiennych najczęściej jest jednym z etapów wykańczania wnętrza. Montuje się je pod koniec remontu lub już w trakcie użytkowania budynku. Konstrukcja składa się z aluminiowych lameli połączonych za pomocą poliestrowych sznurków.

Cały układ jest tak zaprojektowany, abyś mógł regulować ilość światła słonecznego wpadającego do wnętrza pomieszczenia. Żaluzje mają za zadanie osłonić wnętrze budynku przed silnymi promieniami słonecznymi lub wzrokiem postronnych osób.

Seria Studio rolet i żaluzji do zasłaniania okien to zbiór funkcjonalnych elementów wykończenia wnętrz. Znajdziesz w niej żaluzje, które z łatwością dopasujesz do wybranego wnętrza. Możesz zastosować je w nasłonecznionych pokojach mieszkalnych czy pomieszczeniach biurowych. Sprawdzą się także w hotelach, pensjonatach i domkach wypoczynkowych.

Różnorodne i funkcjonalne rolety i żaluzje studio

Wybór osłon okiennych zależy od Twoich upodobań i rodzaju wnętrza, w którym mają być zastosowane. Seria Studio rolet i żaluzji okiennych będzie najlepszym wyborem do aranżacji nowoczesnych pomieszczeń, takich jak biura czy sale konferencyjne. Wspomniane osłony posiadają prostą konstrukcję i nie przykuwają za mocno uwagi, dlatego nie będą rozpraszać słuchaczy szkolenia lub pracowników w biurze.

Dzięki zastosowanym materiałom rolety i żaluzje Studio na długi czas zachowają swój wygląd i funkcjonalność. Osłony są wytrzymałe na drobne uszkodzenia mechaniczne i odporne na działanie promieni słonecznych. Na aluminiowych lamelach z łatwością utrzymasz czystość. Możesz czyścić je za pomocą wilgotnej szmatki lub specjalnej miotełki.

Aluminium i poliester, wykorzystane do produkcji tych elementów, cechują się też odpornością na szkodliwe działanie wilgoci. Może to mieć duże znaczenie, jeśli przez uchylone okno spadną na nie krople deszczu.

Cała seria składa się z różnych wariantów rolet i żaluzji. Znajdziesz tutaj osłony w kilku kolorach, od białego i beżowego, poprzez szary, aż do czerni. Dostępne są też różne szerokości lameli, które możesz dopasować do wybranych okien. Maksymalna długość, na jaką może się rozwinąć cała konstrukcja, to sto osiemdziesiąt centymetrów.

Zastosowanie rolet i żaluzji okiennych

Nie da się ukryć, że najlepszym miejscem na zastosowanie żaluzji są mocno nasłonecznione okna. Jednak to nie jedyne miejsca, gdzie mogą Ci się przydać te elementy. Rolety i żaluzje Studio będą stanowiły doskonałą osłonę od światła, które wpadając oknem, odbija się od monitora komputera czy telewizora. Mogą posłużyć do zachowania prywatności w pomieszczeniach, których okna wychodzą na ulicę. Zastosujesz je także jako osłony przeszklonego biura w firmie czy okienka nocnego w sklepie.

Poza ochroną od promieni słonecznych i zapewnieniem prywatności rolety i żaluzje Studio spełniają też funkcję dekoracyjną. Ich prosty kształt będzie stanowił ozdobę ascetycznych i industrialnych aranżacji. Jednocześnie nie zaburzy koncepcji całego pomieszczenia. Różnorodne kolory możesz wybrać w taki sposób, aby osłony stanowiły mocny kontrast lub zlewały się z otoczeniem. To od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz wyjątkowe produkty z tej serii.