Produkty

Produkty z serii Suomi

Płytki podłogowe Suomi – wygląd drewna, trwałość gresu

Jeśli szukasz produktów z kategorii płytek podłogowych, wiesz jak trudno znaleźć produkt o dobrej jakości i dużej wartości estetycznej. Nie musisz dłużej szukać kompromisu między estetyka a trwałością. Płytki podłogowe Suomi to gres o dużej wytrzymałości i ciekawych wzorach. Wykończysz nim podłogę we wnętrzu swojego domu. Możesz zastosować je również w łazience, w której panuje duża wilgoć. Seria Suomi do wykańczania podłóg umożliwi Ci stworzenie podłogi doskonale imitującej drewno. Dzięki temu zyskasz trwałe, odporne na zarysowania i zabrudzenia pokrycie domowych podłóg. Gres imituje drewno, dlatego stworzysz nie tylko estetyczne wykończenie. Zadbasz również o nadanie każdej aranżacji ciepłego charakteru. Gres możesz wykorzystać także na tarasie i balkonie. Płytki są odporne na warunki atmosferyczne. Z powodzeniem wytrzymają wiele sezonów, zanim zapragniesz je zmienić. Zyskasz tym samym taras o wyglądzie naturalnego drewna, który nie wymaga impregnacji.

Płytki podłogowe Suomi – trwałe wykończenie każdej podłogi

Praktycznie w każdym pomieszczeniu sprawdzi się seria Suomi. Płytek podłogowych o podobnych właściwościach nie znajdziesz nigdzie indziej. Mają IV klasę odporności. Dzięki temu możesz wykorzystać je nawet w często użytkowanych pomieszczeniach. Sprawdzą się w łazience, kuchni, a także w holu. Nie zniszczą się nawet w wyniku piasku, który trze o ich powierzchnię. Seria ta obejmuje bardzo bogaty wybór płytek imitujących drewno. Znajdziesz w niej odcienie ciemne oraz bardzo jasne. Dzięki temu z łatwością dopasujesz produkt do ustalonej aranżacji wnętrza. Płytki te charakteryzują się także matowym wykończeniem, które zapobiega poślizgowi. Możesz stosować je również w łazience. Zadbasz tym samym o bezpieczeństwo swoje i swoich domowników. Płytki te mogą być stosowane do wykańczania pomieszczeń wewnętrznych i powierzchni na zewnątrz domu. Są odporne na warunki atmosferyczne i nie nasiąkają wodą. Stanowią zatem idealną warstwę zewnętrzną na podłodze balkonu i tarasu. Jeśli zależy Ci na produkcie o dużej wytrzymałości, którym estetycznie wykończysz podłogi zewnętrzne i wewnętrzne, ta seria produktów będzie bardzo dobrym wyborem.

Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę

Płytki gresowe z tej serii to nie tylko bardzo estetyczny produkt. Dzięki nim nie musisz obawiać się poślizgnięcia na mokrej powierzchni. Z tego powodu są dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie podłoga może ulec zalaniu. Łazienka czy kuchnia, a nawet taras i balkon staną się przez to bezpieczniejsze. Produkt ten charakteryzuje się także niską nasiąkliwością. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowany w wilgotnych pomieszczeniach. Płytki nie będą się wybrzuszały ani przesuwały. Zapewni to trwałość podłogi na wiele lat nawet najbardziej intensywnego użytkowania. Wysoka klasa ścieralności zagwarantuje Ci, że powierzchnia podłogi przez wiele lat pozostanie niezmieniona. Nie będzie się rysowała, co mogłoby wpłynąć na wzór gresu. Płytki oprą się działaniu piasku wnoszonego na taras lub do holu. Z łatwością też utrzymasz podłogę w czystości.