Produkty

Produkty z serii Supero

Wanny i akcesoria Supero – elastyczne rozwiązania do każdej łazienki

Aby stworzyć komfortową i funkcjonalną łazienkę, koniecznie skorzystaj z oferty produktów z kategorii wanien i akcesoriów. Dzięki tym produktom zdołasz wykonać montaż biały, który nie tylko doskonale uzupełni wystrój tego pomieszczenia. Dostępne wanny zapewnią Ci również ogromną wygodę podczas kąpieli. Umożliwią relaks po długim dniu, a także pozwolą zadbać o siebie po męczących chwilach. Szczególnie pomocna będzie w tym seria Supero.

Wanien i akcesoriów do nich możesz szukać niemal do każdej łazienki. Sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach oraz bardziej klasycznych wystrojach. Produkty z omawianej serii są doskonałym sposobem na wykończenie tego pomieszczenia. To część montażu białego, bez którego nie mógłbyś wziąć codziennej kąpieli.

Seria ta obejmuje produkty o różnych rozmiarach i kształtach. Znajdziesz modele prostokątne oraz narożne. Możesz również dopasować do nich obudowy. Wszystkie produkty są wykonane z akrylu w białym kolorze, co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd.

Wanny i akcesoria Supero – wygoda oraz trwałość, które robią wrażenie

Szukasz produktów o szerokich możliwościach aranżacyjnych? Doskonałym wyborem będą zatem wanny i akcesoria Supero. Seria ta obejmuje duży wybór dostępnych produktów. Znajdziesz wśród nich wanny dwojakiego typu: prostokątne oraz narożne. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do każdej łazienki: jej układu, rozmiaru oraz preferencji aranżacyjnych.

Produkty z omawianej serii wykonane są z artykułu. To nie tylko bardzo trwały materiał. Jest również wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. W znacznym stopniu ogranicza osadzanie się na nim zanieczyszczeń. Dodatkowo akryl nie prowadzi do tak szybkiego wystudzenia wody, jak ma to miejsce w przypadku modeli wykonanych z metalu. Woda na dłużej zachowuje wyższą temperaturę, umożliwiając ciepłą kąpiel. Co więcej, produkty szybko się nagrzewają i znacznie dłużej trzymają ciepło.

Wanny te są utrzymane w nowoczesnym stylu. Równocześnie jednak z powodzeniem zamontujesz je w łazienkach o bardziej tradycyjnym wyglądzie. Dzięki temu elementowi nadasz im współczesny rys.

Idealna łazienka – zacznij od odpowiedniej wanny

W przypadku każdej łazienki wanna to istotny element aranżacyjny. Dlatego seria Supero do montażu białego w łazienkach jest ogromnym udogodnieniem podczas wykańczania tego wnętrza. Dzięki wannom zapewnisz sobie wygodę podczas codziennej kąpieli. Nie musisz obijać się łokciami o za ciasną kabinę prysznicową. Zamiast tego możesz spędzić wiele minut w relaksującej kąpieli. To doskonały sposób na odpoczynek. Do wody dodaj sole do kąpieli lub inne kosmetyki, aby w zaciszu domu urządzić małe SPA.

Dzięki powłoce tych produktów nie będziesz musiał spędzać wielu godzin na ich czyszczeniu. Wszelkie zabrudzenia usuniesz szybko i bez konieczności szorowania. Jeśli zatem marzysz o trwałym i łatwym do utrzymania w czystości produkcie, dobrze trafiłeś. Dodatkowo akryl nie zardzewieje, co często ma miejsce w przypadku metalowych odpowiedników.