Produkty

Produkty z serii Sven

Kinkiety Sven – jakie są?

W przygotowywaniu wystroju wnętrza dobór odpowiednich kinkietów odgrywa niebagatelną rolę. Oświetlenie jest w stanie podkreślić atuty pomieszczenia i ukryć jego słabe strony. Dlatego, zamiast wybierać jedno główne źródło światła, zdecyduj się na kilka mniejszych, bardziej rozproszonych. Seria Sven kinkietów to przede wszystkim oświetlenie punktowe, do rozproszenia po całym pomieszczeniu. Zamontujesz je bez trudu na ścianie w każdym pokoju. Są estetyczne, mają nowoczesny wygląd oraz możesz je wybrać w jednym z kilku klasycznych kolorów.

Praktyczne i estetyczne kinkiety

Kinkiety Sven mają oprawy wykonane ze stali. To sprawia, że są one odporne na uszkodzenia, a przy okazji trwałe. Dostępne w kilku modnych kolorach świetnie się prezentują, zwłaszcza w nowoczesnym wnętrzu. Prosty sposób montażu pozwala Ci samodzielnie zawiesić lampę dokładnie tam, gdzie uważasz to za niezbędne. Kinkiety z tej serii to dobry wybór do oświetlenia kącika czytelniczego albo toaletki. Mogą zarówno wyróżniać się kolorem oprawy, jak również idealnie stopić się z tłem.

Zastosuj kinkiety Sven w swoim domu!

Seria Sven do oświetlania pomieszczeń to produkty, które nadają się do stosowania we wnętrzach budynków. Możesz zawiesić je w gabinecie, biurze albo w pokoju dziennym. Rozproszone po całej przestrzeni źródła światła pomogą Ci skierować uwagę odwiedzających na mocne strony danego wnętrza. Możesz dzięki temu podkreślić ciekawy mebel czy obecność wnęki. Taki typ kinkietów efektywnie oświetli duże pomieszczenia podzielone na strefy.