Produkty

Produkty z serii Sven

Stylowe oświetlenie – lampy wiszące Sven

Twoje wnętrza zasługują na dopełnienie go pięknymi dodatkami! Zdecyduj się na stylowe i funkcjonalne lampy, a będziesz się nimi cieszyć nie tylko po zmroku. Wybierz jeden z produktów z kategorii lamp wiszących.

Dlaczego lampy wiszące Sven to dobry wybór?

Seria Sven lamp wiszących wyróżnia się wśród innych ciekawym wzornictwem. Będzie stanowić przyciągający wzrok akcent we wnętrzach o różnych aranżacjach – zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Precyzyjne wykonanie i trwałość zastosowanych materiałów sprawiają, że seria Sven do oświetlania pomieszczeń to wybór na lata.

Nie sprawią Ci trudności podczas montażu i są łatwe do utrzymania w czystości. Zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających – zostały wykonane ręcznie. Wyprodukowano je w Polsce, więc wybierając je, wspierasz rodzimą gospodarkę. Dobierz do swojego wystroju inne produkty z tej serii, a aranżacja pomieszczeń Twojego domu i mieszkania będzie harmonijna i podkreśli Twój dobry gust. Występują w kilku wariantach kolorystycznych. Wybierz ten, który będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego pomieszczenia.

Rozjaśnij swoje wnętrza!

Lampy wiszące Sven są jednak nie tylko ładne, ale i niezwykle funkcjonalne. Trzy klosze zawieszone na jednej belce zapewniają optymalne oświetlenie przestrzeni. Dzięki nim będziesz mógł wykonywać nawet precyzyjne czynności w optymalnych warunkach oświetleniowych. Sprawdzą się zwłaszcza nad dużym stołem w kuchni czy jadalni, ale nie tylko. Z powodzeniem będą stanowić główne źródło światła w każdym pomieszczeniu.

Dobierz do nich po prostu żarówki lub diody o odpowiadającej Ci mocy i temperaturze barwowej. Pasują do nich standardowe źródła światła o gwincie E27.