Produkty

Produkty z serii Tanakee

Oświetlenie zewnętrzne Tanakee – nowoczesny dodatek do Twojego ogrodu

Nie tylko wewnątrz budynków potrzebujesz światła, które oświetli pomieszczenia po zmroku. Skorzystaj z produktów z kategorii oświetlenia zewnętrznego, które znajdziesz w ofercie sklepów Castorama. Dzięki tym produktom Twój ogród będzie prezentował się wyjątkowo pięknie również po zachodzie słońca. Jego estetyczny wygląd szczególnie podkreśli seria Tanakee.

Oświetlania zewnętrznego możesz użyć w co najmniej kilku miejscach. Nadaje się do montażu wzdłuż podjazdu lub ścieżki. Możesz wykorzystać je między rabatami. Może się także stać bardzo dobrym sposobem na oświetlenie fasady lub zapewnienie światła na ganku. Niezależnie od miejsca montażu, zyskasz wyraźne światło, które skutecznie rozproszy ciemności.

Seria ta obejmuje lampy różnego rodzaju. Są wśród nich modele stojące, a także kinkiety. Różnią się od siebie rozmiarami oraz sposobem montażu. Wszystkie jednak charakteryzują się nowoczesnym oraz bardzo estetycznym wyglądem.

Wygodne i praktyczne oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie zewnętrzne Tanakee prezentuje się bardzo estetycznie. Satynowe wykończenie, a także wykonanie z metalu nadają tym lampom nowoczesnego designu. Wraz z oryginalną budową sprawia to, że możesz zyskać nietuzinkowe oświetlenie do swojego ogrodu.

W ramach serii znajdziesz duży wybór produktów. Przede wszystkim warto podkreślić ich różnorodność. W zależności od swoich potrzeb możesz skorzystać z kinkietów lub modeli stojących. Nawet w ich ramach dostępne są różne rodzaje lamp. Dopasuj zatem ich układ, sposób montażu oraz rozmiar do swojej wizji.

Lampy te zostały wyposażone w dwa rodzaje czujników: zmierzchu oraz ruchu. Ten pierwszy automatycznie zapala lampę, gdy na zewnątrz zrobi się ciemno. Drugi z czujników natomiast idealnie sprawdza się na ganku, gdy nie chcesz szukać włącznika światła. Dzięki czujnikowi lampa zapali się samoistnie, gdy w pobliżu znajdzie się ruchomy obiekt.

Oświetlenie zewnętrzne Tanakee – poruszanie się po zmroku może być bezpieczne

Chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo po zmroku? W takim razie dobrym wyborem dla Ciebie będzie seria Tanakee do oświetlania ogrodu. Dzięki niej dobrze oświetlisz teren wokół domu po zmroku. Rabaty i ścieżki będą dobrze widoczne po zachodzie słońca. Poruszanie się po ogrodzie nie będzie groziło skręceniem nogi lub wejściem w grządki z kwiatami. Wystarczy, że wzdłuż ścieżki zamontujesz lampy stojące.

Wejście do domu po zmroku może być szczególnie trudne. Znalezienie kluczy to tylko pierwsze z wyzwań. Drugim jest włożenie klucza do zamka. Po ciemku może być to wręcz niewykonalne. Jednak odpowiednia lampa z czujnikiem rozwiąże ten problem. Nie będziesz musiał szukać włącznika. Czujnik automatycznie uruchomi lampę, gdy znajdziesz się w jego zasięgu. To pozwoli Ci szybko odszukać klucze do domu i bezbłędnie trafić nimi do zamka.

Nie chcesz sam uruchamiać oświetlenia zewnętrznego? Nie musisz tego robić dzięki czujnikom zmierzchu, w które są wyposażone te produkty. Lampy same uruchamiają się, gdy na zewnątrz robi się ciemno. Zapewnia to dużo większą wygodę w ich stosowaniu.