Produkty

Produkty z serii Tanera

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Tanera – uniwersalność i funkcjonalność w jednym

Urządzanie łazienki to znacznie więcej niż dobór odpowiedniej ceramiki sanitarnej. Skorzystaj z produktów z kategorii akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki, aby pomieszczenie to zyskało wyjątkowy charakter. Odpowiednio dobrane, są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem do wnętrza. Stanowią również estetyczne dekoracje, które docenisz na co dzień.

Jesteś zwolennikiem uniwersalnych dodatków? W takim razie odpowiednia dla Ciebie będzie seria Tanera. Akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki nie musisz wybierać tak, aby dobrze do siebie pasowały. W ramach tej serii bowiem znajdziesz wszystkie elementy, których potrzebujesz. Skorzystaj z kubków, mydelniczek i dozowników do mydła, a także pojemników kosmetycznych.

Wszystkie te akcesoria przydadzą się w funkcjonalnych łazienkach. Dzięki tym produktom nie tylko zadbasz o wystrój pomieszczenia. Przede wszystkim ułatwisz sobie codzienne zabiegi pielęgnacyjne i dostęp do Śródków kosmetycznych.

Czy w każdej łazience sprawdzą się akcesoria z tej serii?

Łazienki są różne. Mogą cechować się nowoczesnym wystrojem lub zachwycać klasyką. W każdej z sytuacji natomiast dobrym wyborem będą akcesoria mocowane i stojące do łazienki Tanera. Produkty te wyróżniają się materiałem wykonania. Szkło nie przejmuje zapachów ani kolorów. Dlatego Twoje mydło pozostawione na mydelniczce czy w dozowniku zawsze będzie miało swoją oryginalną woń oraz barwę.

Szkło zapewnia również łatwe czyszczenie. Bez trudu usuniesz z mydelniczki pozostałości mydła w kostce. Bez problemu doprowadzisz także kubek do stanu używalności. Szkło wytrzyma również kontakt z wilgocią oraz wodą. Dlatego seria ta jest odpowiednia dla tych, którzy cenią sobie trwałość akcesoriów.

Kolorystyka akcesoriów z tej serii z pewnością się wyróżnia. Głęboka butelkowa zieleń lub niebieski przechodzący w granat będą idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Ponadto akcesoria te są półprzeźroczyste, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. Są również uniwersalne, dlatego bez trudu dopasujesz je do każdego wnętrza.

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Tanera ułatwią Ci przechowywanie

Przechowywanie kosmetyków w łazience może być trudne, jeśli masz mało szuflad czy szafek. Wówczas duże znaczenie mają szczególnie te akcesoria, które pozwolą na dogodne korzystanie z środków myjących na co dzień. Dlatego w każdej sytuacji dobrym dodatkiem będzie seria Tanera do łazienki.

Akcesoria mocowane i stojące do przechowywania nadają się idealnie. Mydelniczka pozwoli Ci na estetyczne przechowywanie mydła w kostce. Z kolei dozownik do mydła w płynie umożliwia na korzystanie ze znacznie tańszych wkładów uzupełniających mydła. To dobra alternatywa dla zwolenników oszczędnych rozwiązań. Dzięki tym dozownikom będziesz także mógł zapomnieć o wielobarwnych i nierzadko niezbyt estetycznych mydłach oferowanych już z dozownikami w krzykliwych kolorach.

Codzienną higienę jamy ustnej ułatwi natomiast kubek. To z jego pomocą szybko wypłuczesz zęby po ich umyciu. Możesz także skorzystać z pojemnika kosmetycznego, w którym wygodnie przechowasz waciki kosmetyczne.