Produkty

Produkty z serii Tanuki

Spodnie do pracy – postaw na trwałość

Co jest w stanie zaoferować Ci seria Tanuki? Wygodne spodnie do pracy. Nie możesz przeceniać wartości produktów z kategorii spodni. One sprawiają, ze Twoja praca jest wygodna i bezpieczna. Spodni z serii z powodzeniem możesz używać w swoim zakładzie pracy, na przykład w warsztatach. Doskonale odnajdą się też podczas prac przydomowych, na przykład przy remoncie lub pracy w ogrodzie.

Praca fizyczna należy do męczących. Popraw jej komfort odpowiednią odzieżą. Wytrzymałe, ciepłe spodnie z mnóstwem kieszeni na pewno Ci w tym pomogą.

Spodnie Tanuki – wytrzymałość w parze z wygodą

Wytrzymałe i wygodne spodnie robocze to podstawa każdej pracy fizycznej. Zapewnienie Ci bardzo komfortowej i bezpiecznej odzieży roboczej – taki cel przyświeca serii Tanuki. Spodni dostępnych w ramach serii nie zniszczysz tak łatwo. Mają wzmocnione szwy, które zapewniają im dużą wytrzymałość. Bez problemu też o nie zadbasz. Możesz je po prostu wyprać w pralce.

Kieszeni w spodniach jest bardzo dużo. Są też duże i zapinane na bardzo odporny zamek błyskawiczny. Nie musisz się martwić, że coś zgubisz. Wszystko będziesz mieć zawsze pod ręką. Solidnie zabezpieczone przed wypadnięciem. W talii są podszyte polarem, co dodatkowo zwiększa komfort ich noszenia.

Nie niszcz odzieży! Załóż wytrzymale spodnie robocze

Spodnie Tanuki są w stanie znacząco podnieść komfort Twojej pracy. Dzięki nim będziesz mógł zapomnieć o ciągłym zawracaniu po odpowiednie narzędzia. Wszystkie potrzebne zmieścić w licznych, dużych kieszeniach. Z kolei wzmocnione szwy sprawią, że spodnie nie zniszczą się podczas nawet bardzo wytężonego użytkowania.

Będziesz mógł też zapomnieć o sztywnej, ograniczającej ruchy odzieży roboczej, w której natychmiast się pocisz. Materiał jest oddychający i pozwoli Ci poruszać się swobodnie.