Produkty

Produkty z serii Taowa

Wytworne urządzanie. Taowa – prostota i ponadczasowa elegancja

Zdecyduj się na wytworne urządzanie. Taowa jest serią funkcjonalnych produktów tekstylnych, które będą pomocne w urządzaniu mieszkania. Dostępne w naszym asortymencie poduszki dekoracyjne oraz zasłony zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, które charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Prosta forma poduszek, jak i zasłon sprawia, że wyglądają bardzo atrakcyjnie zarówno w nowoczesnych, industrialnych przestrzeniach, jak i pomieszczeniach urządzonych w tradycyjnym stylu.

Każdy element z serii wzbogaci aranżację wnętrza i sprawi, że przestrzeń będzie prezentowała się oryginalnie. Poduszki, które korespondują z odcieniem zasłon, tworzą we wnętrzach spójną kolorystycznie całość wystroju. Jednolity zestaw barw zastosowany w pomieszczeniu czyni wnętrze niezwykle schludnym i stylowym.

Elementy dekoracyjne z serii Taowa poduszek dekoracyjnych i zasłon dzięki swojej prostej formie są produktami ponadczasowymi i nie ulegają żadnym trendom lub modom. W asortymencie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór zasłon oraz poduszek w wielu odcieniach. Dostępne warianty kolorystyczne z pewnością dopasują się do aranżacji różnorodnych przestrzeni. 

Produkty z serii Taowa dostępne są zarówno w delikatnych, jak i nieco bardziej żywych oraz intensywnych kolorach. Dzięki temu możesz dopasować je na zasadzie kontrastu do innych elementów wyposażenia.

Jakie są produkty z tej serii?

Podczas urządzania Taowa będzie doskonałą serią produktów. Oferuje Ci wybór elementów charakteryzujących się wysokimi walorami estetycznymi. Uniwersalność każdego z elementów jest  niewątpliwą zaletą wielu poduszek i zasłon z tej serii. Elementy dekoracyjnie doskonale prezentują się użyte w każdej aranżacji wnętrza i znacznie podnoszą jego walory estetyczne.

Poduszki dostępne w ofercie sklepów Castorama zostały wykonane z trwałych materiałów. Są dzięki temu odporne na tworzenie się zagnieceń i zmechaceń na powierzchni materiału. Czyszczenie poduszek nie należy do trudnych ani pracochłonnych czynności. Poliester, materiał wykonania poduszek oraz zasłon, jest bardzo trwały i cechuje go żywotność.

 

Zasłony Taowa zamontujesz do karnisza przy pomocy przelotek w zaledwie kilka chwil. Produkt od razu po zakupie będzie gotowy do zawieszenia wewnątrz zaaranżowanej przez Ciebie przestrzeni. Produkt może być prany w pralce bez obawy, że straci swój kolor czy się pogniecie. Pomimo wielu lat intensywnej eksploatacji materiał, z którego zostały wykonane zasłony, nie zżółknie ani nie zszarzeje. Tekstylny element stworzy w pomieszczeniu kameralny klimat i będzie stanowił osłonę przed światłem docierającym przez okna do pomieszczenia.

Niebanalne urządzanie. Taowa – postaw na oryginalne dodatki tekstylne!

Seria Taowa do urządzania wnętrz w subtelny sposób podkreśli przytulny i domowy charakter pomieszczeń. Miękkie i gęste wypełnienie poduszek nie odkształci się i pozostanie w doskonałej kondycji przez lata. Poliester, czyli materiał wykonania elementów, charakteryzuje się łatwością czyszczenia oraz dużą żywotnością.