Produkty

Produkty z serii Tavua

Nie znaleziono pasujących produktów.

Eleganckie i nowoczesne grzanie, czyli grzejniki elektryczne Tavua

W niektórych wnętrzach niemożliwy jest montaż klasycznych grzejników – wówczas rozwiązaniem są różne modele grzejników elektrycznych. Mogą służyć one jako miejscowe źródło ciepła albo uzupełniać klasyczny typ ogrzewania w szczególnie dużych pomieszczeniach lub tam, gdzie wymagana jest wyższa temperatura przez określony czas. Wystarczy wówczas dobrać moc grzania, aby cieszyć się przyjemnymi, komfortowymi warunkami.

Seria Tavua do ogrzewania pomieszczeń to elektryczne i nowoczesne grzejniki ze szklaną powierzchnią. Dostępne modele różnią się kolorem oraz rozmiarami, a co za tym idzie – mocą grzania. Każdy model jest w stanie ogrzać inną kubaturę, na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania docelowego sprzętu.

Wszystkie grzejniki elektryczne z tej kolekcji muszą być na stałe podczas prac podłączone do źródła prądu sieciowego. Produkty zostały wyposażone w termostaty. Mają również funkcję, która chroni je przed zamarzaniem. Ich obsługę ułatwia elektroniczny wyświetlacz LCD.

 

Co wyróżnia tę serię grzejników?

Jedną z najistotniejszych dla użytkowników cech jest łatwa obsługa urządzeń. Grzejniki elektryczne Tavua mają zainstalowane trzy typy programów, które działają automatycznie na określonych ustawieniach. Sprawia to, że wystarczy, że wybierzesz jeden z nich, aby mieć gwarancję dobrego działania grzejnika. Alternatywnym rozwiązaniem jest samodzielne zaprogramowanie produktu zgodnie z siedmioma stopniami regulacji. Programator jest obsługiwany intuicyjnie, a wyświetlacz LCD znacząco ułatwia wykonywanie poszczególnych kroków.

Nie bez znaczenia jest elegancki wygląd każdego z grzejników. Płyta szklana świetnie się prezentuje, jest odporna na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, na przykład wskutek uderzenia albo zarysowania. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli kolorystycznych: biały albo czarny. Każdy z grzejników dostępnych jest w trzech różnych, maksymalnym poziomach mocy grzania.

Grzejniki nadają się zarówno jako podstawowe, miejscowe, jak i dodatkowe ogrzewanie w pomieszczeniach mieszkalnych. Są bezawaryjne i wyposażone w system zapobiegający zamarzaniu, przez co ryzyko uszkodzenia jest praktycznie znikome. Te modele grzejników elektrycznych wykonane są z aluminium i szkła, co gwarantuje ich świetną jakość.

 

Wykorzystaj grzejniki elektryczne Tavua w swoim domu

Jeśli zdecydujesz się na montaż grzejników, przeprowadź go w odpowiednim miejscu. Pamiętaj, aby na drodze rozprzestrzeniającego się ciepła nie stały przeszkody, które mogłyby obniżyć wydajność ogrzewania. Produkt możesz zamontować na każdej płaskiej ścianie z dostępem do zasilania sieciowego.

Seria Tavua grzejników elektrycznych dostosowana jest do pomieszczeń o różnych rozmiarach. Największe modele są w stanie ogrzewać duży salon o rozmiarach dochodzących nawet do dwudziestu metrów kwadratowych. Słabsze modele wybierz do adekwatnie mniejszych pomieszczeń. Jeśli grzejnik ma służyć za dodatkowe źródło ciepła, pamiętaj, aby wybrać model słabszy, jedynie wspierający główne źródło ogrzewania w pomieszczeniu.