Produkty

Produkty z serii Tebe

Systemy ogrodzeniowe Tebe – sposób na wysokiej jakości

Systemy ogrodzeniowe Tebe to elementy ogrodzenia utrzymane w nowoczesnej stylistyce, które łączą w sobie wyjątkowy design z wysoką funkcjonalnością. Produkty z tej serii będą dopełnieniem całego projektu Twojej posesji. Ich modernistyczny wygląd świetnie komponuje się z budynkami w prostej formie. Architekci często sięgają po nie, chcąc ogrodzić domy utrzymane w stylu skandynawskim. Seria Tebe do grodzenia pozwala wybierać spośród kilku rodzajów bram. W jej ofercie znajdziesz bramy otwierane automatycznie oraz klasyczne dwudrzwiowe modele. Dostępna jest również mniejsza furtka wejściowa.

Seria bram i ogrodzeń Tebe pozwala stworzyć spójne ogrodzenie działki. Skutecznie zabezpieczy ono przed wtargnięciem nieoczekiwanych gości, ale będzie również dekoracyjnym elementem posesji. Ciemny kolor bram z tej serii zapewnia poczucie prywatności na swoim terenie. Designerskie prześwity dodają natomiast całej konstrukcji lekkości oraz nadają industrialny charakter. Bramy oraz furtki z łatwością dopasują się wizualnie do płotów z innych serii.

 

Systemy ogrodzeniowe Tebe – minimalistyczny design w korzystnej cenie

Seria Tebe to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość, ale nie chcą przepłacać. Bramy i furtki z tej serii wykonano z wytrzymałej stali ocynkowanej. Zabezpieczony przed korozją metal doskonale znosi różnorodne warunki atmosferyczne. Nie musisz więc obawiać się, że elementy systemu ogrodzeniowego szybko tracą swój pierwotny wygląd. Proszkowe malowanie zapewnia trwałość antracytowego koloru przez długie lata.

Na serię tę składa się szeroki asortyment bram, który pozwala dobrać odpowiednią w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce oraz ułatwić sobie wjeżdżanie i wyjeżdżanie z posesji, powinieneś zainteresować się zdalnie sterowanymi bramami automatycznymi. Jeśli jednak zależy Ci na niższej cenie, ale doskonałym wyglądzie ogrodzenia, dostępne są również bramy otwierane klasycznie. Do bramy z łatwością dopasujesz również odpowiednią furtkę. Seria ta stworzona jest więc z myślą o naprawdę różnorodnym zastosowaniu w wielu miejscach.

 

Seria Tebe – elegancja i bezpieczeństwo Twojej posesji

Szukasz sposobu na zabezpieczenie Twojej posesji? Zależy Ci przy tym na jej doskonałym wyglądzie? W takim razie seria Tebe będzie idealnym rozwiązaniem. Zautomatyzowane bramy znacznie ułatwią Ci wjeżdżanie do posesji. Nie będziesz już musiał wychodzić z samochodu, aby otworzyć drzwi. Docenisz to szczególnie w mroźne lub deszczowe dni. Pilot pozwoli Ci również zamknąć bramę bez wychodzenia z domu.

Seria Tebe pozwoli Ci też zapomnieć o niespodziewanych gościach na Twoim terenie. Ogrodzenie możesz zamontować jeszcze długo przed budową domu. Dzięki niemu podkreślisz, że jest to teren prywatny i nie będziesz musiał obawiać się, że zniknie z niego Twoja własność. Jeśli jednak ta seria nie wpisuje się w Twoje oczekiwania, sprawdź inne nasze propozycje gotowych serii bram i ogrodzeń, które pozwolą Ci zadbać o wygląd, bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z posesji.