Produkty

Produkty z serii Terasso

Wykładziny PCV Terasso – charakterystyka

Pomimo tak wielkiego wyboru okładzin podłogowych, różne rodzaje wykładzin PCV nadal cieszą się dużą popularnością. Można wybierać spośród nich produkty sprawdzone do zastosowań domowych, takie jak seria Terasso do wyłożenia podłogi we wnętrzach. Wszystkie wykładziny tego rodzaju wykonane są z polichlorku winylu w formie spienionej. Wpływa to na ich wytrzymałość oraz inne cechy, dzięki którym warto wybrać je do wnętrza swojego domu czy mieszkania.

Co wyróżnia produkty z tej serii?

Wykładziny PCV Terasso dostępne są w przyjemnej dla oka gamie kolorów, w tym we wzorach imitujących klasyczną, drewnianą klepkę czy wykładzinę dywanową. Wszystkie produkty dostosowane są do użytku we wnętrzach mieszkalnych. Prostota czyszczenia i odporność na działanie wody ułatwią Ci ich pielęgnację. Spieniony polichlorek winylu dobrze tłumi dźwięki, dlatego sprawdzi się zwłaszcza w pokojach dziecięcych czy w blokach, gdzie zależy nam na ograniczeniu niepotrzebnych dźwięków z otoczenia. Dodatkowo wykładziny PCV posiadają atesty higieniczne.

Gdzie przydadzą się wykładziny PCV Terasso?

Jeśli zależy Ci na wyłożeniu podłogi materiałem łatwym w czyszczeniu oraz dobrze wyglądającym pomimo regularnego użytkowania, seria Terasso wykładzin PCV będzie korzystnym wyborem. Do wnętrz o mniejszym metrażu wybierz któryś z jaśniejszych produktów, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Wszystkie rodzaje wykładzin PCV będą dobrym wyborem do wnętrz o dużej wilgotności i miejsc często czyszczonych na mokro, na przykład kuchni czy przedpokojów.