Produkty

Produkty z serii Terimi

Płytki podłogowe Terimi – wnętrza z charakterem

Trudno o trwalsze wykończenie powierzchni wewnątrz budynków niż to wykonane z produktów z kategorii płytek podłogowych. Wśród nich znajdziesz tak ogromny wybór dostępnych wzorów, kolorów, a także struktur, że z pewnością wybierzesz idealny produkt dla siebie. Co bardzo ważne, bez trudu też dopasujesz płytki ścienne i dekory do dostępnych w tej kategorii produktów. Jeśli natomiast marzysz o oryginalnym wnętrzu, zobacz co może zaoferować Ci seria Terimi.

Płytek podłogowych z tej serii użyjesz wewnątrz budynków. Możesz także z powodzeniem stosować je na zewnątrz do wykończenia tarasu, balkonu czy nawet schodów. Zyskasz tym samym uniwersalny produkt o dużej trwałości. Jednak najważniejszy jest wyjątkowo estetyczny efekt, który uzyskasz w ten sposób.

Seria ta obejmuje także wyjątkowe dekory. Użyjesz ich na ścianach, aby przełamać jednobarwne ściany w łazience lub w kuchni. Dzięki tym wysokiej jakości produktom stworzysz trwałe wykończenie na wiele lat.

Zachwycające dekory i płytki podłogowe Terimi

Seria Terimi do wykańczania powierzchni jest uniwersalna. Oznacza to, że wśród dostępnych produktów znajdziesz płytki przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków. Możesz zatem wykonać wykończenie tym materiałem praktycznie w dowolnym miejscu. Dzięki temu będziesz w stanie stworzyć spójną aranżację.

Płytki z tej serii są dostępne w wielu rozmiarach, wzorach, a także kolorach. Do wyboru masz zatem zarówno wyjątkowo wytrzymały gres, jak i oryginalne dekory. Te drugie z pewnością przyciągną niejedno spojrzenie. Dodatkowo płytki dostępne są w oryginalnej kolorystyce o nowoczesnym charakterze. Na w pół polerowana powierzchnia zapewnia odpowiednie podkreślenie kolorystyki każdej płytki. Dodatkowo możesz stworzyć z nich spójne wykończenia. Do gresów w jasnej lub ciemnej kolorystyce dopasujesz odpowiadającą im kolorem glazurę i dekor.

Trwałe wykończenie o dużej estetyce

Płytki podłogowe Terimi są produktami o wyjątkowej trwałości. Zostały wykonane z gresu. Oznacza to dużą wytrzymałość, odporność na ścieranie. Dodatkowo nie będą pochłaniały wody. Dlatego produkty z tej serii wykorzystasz wewnątrz szczególnie wymagających pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia. W ten sposób stworzysz wykończenie, któremu nie zaszkodzi kontakt z wodą. Będziesz mógł zapomnieć o pleśni, łuszczącej się farbie lub odklejającej się tapecie.

Płytki te są także przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Gres nie pochłania wody, dlatego nie zaszkodzi mu deszcz. Z kolei ich powierzchnia sprawi, że pod wpływem wody nie grozi Ci natychmiastowe poślizgnięcie się. Dodatkowo w ten sposób stworzysz wykończenie balkonu lub tarasu o szlachetnym wyglądzie kamienia czy też ciepłym charakterze piaskowca.

Produkty z tej serii możesz bez obaw szorować. Oznacza to, że sprawdzą się np. w łazience, w której ryzyko zabrudzenia jest szczególnie duże. Będą także odpowiednie na zewnątrz, gdzie usuniesz z nich pozostałości po śniegu, pyłów drzew czy też innych trudniejszych i bardziej uciążliwych zabrudzeń.