Produkty

Produkty z serii Thorold

Oprawy stropowe Thorold – kompleksowe i uniwersalne światło do domu oraz biura

Żaden sufit podwieszany nie może obejść się bez produktów z kategorii opraw stropowych. Oprawy te łatwo się montuje. Zapewniają przy tym ciekawe, estetyczne oświetlenie, które nie będzie zbierało kurzu i zajmowało niepotrzebnie miejsca. Jeśli zatem zastanawiasz się nad sposobem oświetlenia pomieszczenia, w którym zamontowany jest sufit podwieszany, możesz śmiało sięgnąć po produkty, które oferuje seria Thorold.

Opraw stropowych w różnych kolorach możesz używać w dowolnych wnętrzach. Doskonale nadają się do oświetlania prywatnego domu. Równie dobrze sprawdzą się w budynku użyteczności publicznej. Produkty z tej serii to oprawy o niewielkich rozmiarach, które nadają się do montażu bezpośrednio w suficie podwieszanym. Dzięki tym produktom będziesz mógł oświetlić dowolne wnętrze budynku.

Prezentowana seria obejmuje oprawy dostępne w różnych kolorach. Ułatwi Ci to dopasowanie ich do każdego wystroju i dowolnego koloru sufitu w budynku. Dodatkowo produkty te są gotowym kompletem, który obejmuje również źródło światła w technologii LED. Zyskujesz zatem produkt gotowy do zamontowania.

Oprawy stropowe Thorold – dopasowane do Twoich potrzeb

Seria Thorold do oświetlania wnętrz obejmuje produkty o dużej funkcjonalności. Oprawy te są oferowane jako kompletny zestaw. Oznacza to, że nie musisz zaopatrywać się dodatkowo w źródła światła. Co więcej, produkty z tej serii umożliwiają sterowanie barwą światła. Umożliwia to inteligentny przełącznik.

Produkty z tej serii są przy tym energooszczędną opcją do każdego budynku. Wykonano je w nowoczesnej technologii LED. Nie tylko zapewnia ona mniejsze zużycie energii. Wiąże się również z dłuższą żywotnością. To natomiast oznacza rzadszy zakup nowych opraw.

Seria ta obejmuje duży wybór dostępnych opraw. Znajdziesz modele utrzymane w różnej kolorystyce. Możesz skorzystać z opraw w kolorze stali szczotkowanej, chromu oraz w odcieniu białym. Do Twojego wyboru są także pojedyncze oprawy oraz zestawy, które obejmują kilka sztuk. Umożliwi Ci to zakup dokładnie takiej ilości, jakiej potrzebujesz do danego pomieszczenia czy całego budynku.

Bez kurzu i bez trudności

Dopasowanie odpowiedniego oświetlenia do sufitu podwieszanego nie zawsze jest łatwe. Z pewnością lepiej zrezygnować z wiszących lamp sufitowych. Wynika to głównie z obniżonej wysokości tego typu sufitu. W połączeniu z długością lampy mogłoby to prowadzić do jej nieustannego trącania. Nie prezentowałaby się także estetycznie.

Podobnych problemów pomogą Ci uniknąć oprawy stropowe Thorold. Produkty te zapewniają oświetlenie optymalne dla sufitów podwieszanych. Zapewniają światło o szerokim kącie padania. Dodatkowo nie zmniejszają optycznie pomieszczenia, co miałoby miejsce w przypadku stosowania wiszącej lampy.

Oprawy są niemal w całości ukryte w suficie. Oznacza to, że niemal wcale nie gromadzi się na nich kurz. Zapomnij zatem o czyszczeniu kloszy. Oprawy będą prezentowały się estetycznie, nawet jeśli nie będziesz poświęcał czasu na ich nieustanne czyszczenie.