Produkty

Produkty z serii Tiga

Produkty do urządzania Tiga

Odnawianie powierzchni wewnątrz budynku i meblowanie ich znacząco wpływa na ogólny wygląd mieszkania. Jednak ostateczny efekt osiągniemy, urządzając pomieszczenie odpowiednimi dodatkami. Produkty do urządzania Tiga wprowadzą ciepłą atmosferę do Twojego pomieszczenia. Produkty wykonane są z grubo plecionej tkaniny, doskonale pasującej do prostych nowoczesnych wnętrz.

W tej kategorii znajdziesz produkty przeznaczone zarówno do wyposażenia wnętrza budynku, jak i do mebli tarasowych. Znajdziesz tutaj poduszki na kanapę oraz pikowane siedziska na krzesła. Ponadto seria obejmuje także stylowe zasłony, gotowe do powieszenia w okolicach okien. Na meblach tarasowych sprawdzą się miękkie poduszki na fotel. Wszystkie produkty dekoracyjne wykonane zostały z dbałością o detale i profesjonalne wykończenie.

Wyjątkowe produkty do urządzania Tiga w Twoim domu

Urządzanie wnętrza to proces, który nie kończy się po wykonaniu wszystkich prac remontowych. Trwa nawet długo po ich zakończeniu. Jest to także najłatwiejszy sposób na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu bez potrzeby jego remontowania. Seria Tiga produktów do urządzania składa się z elementów o wyjątkowej jakości i charakterystycznym wyglądzie. Dzięki tym cechom nie pomylisz ich z żadnymi innymi, a Twoje otoczenie zyska ciekawy wygląd.

Wszystkie produkty z serii wykonane są z tkaniny poliestrowej. Wpływa to na ich wygląd oraz wyjątkową żywotność. Tkanina jest bardzo wytrzymała i nie zaszkodzą jej przypadkowe przetarcia. Ten rodzaj materiału jest odporny na zabrudzenia oraz szkodliwe działanie wilgoci. Co więcej, większość produktów możesz prać w pralce, aby przywrócić im oryginalny wygląd. Nie wpłynie to niekorzystnie na ich kształt ani kolor materiału.

Trwałość poszczególnych elementów to tylko jedna z cech, które wyróżniają serię Tiga spośród innych. Na uwagę zasługuje także styl, w jakim je wykonano. Produkty nie mają dodatkowych ozdób, co wpisuje się w zasady skandynawskiego stylu wyposażenia wnętrz. Produkty z serii występują w różnych kolorach, jednak w większości są to barwy stonowane. Dużą uwagę przywiązano do wykończenia przedmiotów. Wzmocnione przeszycia oraz zamki błyskawiczne są precyzyjnie ukryte w ich wnętrzu.

Zmień swoje wnętrze z serią Tiga

Jeśli czujesz, że Twój dom wymaga zmiany wizerunku, seria Tiga do urządzania przyjdzie Ci z pomocą. Wystarczy, że sięgniesz po kilka produktów, a Twoje mieszkanie zyska doskonały, nowoczesny wygląd. Uwzględnij też elementy serii, jeśli zastanawiasz się nad stylem, w jakim urządzisz nowy dom. Seria została stworzona z myślą o nowoczesnych aranżacjach, co pozwoli Ci wprowadzić do wnętrz modny design.

Produkty serii Tiga przydadzą Ci się do urządzania wnętrza. Poduszki i siedziska na krzesła poprawią komfort użytkowania mebli. Z kolei ciężkie zasłony na okna nadadzą elegancji wnętrzu, a w razie potrzeby osłonią je przed mocnymi promieniami słonecznymi. Wybierając poduszki ogrodowe Tiga, sprawisz, że odpoczynek na świeżym powietrzu okaże się dużo przyjemniejszy.