Produkty

Produkty z serii Tille

Tapety dekoracyjne Tille – okładziny ścienne na wiele lat

Okładziny ścienne z serii Tille cechują się wieloletnią wytrzymałością i barwami, które z łatwością dopasujesz do każdego stylu. Wśród produktów z kategorii tapet dekoracyjnych dostępne są rolki, którymi wykończysz nowoczesne wnętrze – w tym celu wykorzystaj szarość, biel lub morską zieleń. W oferowanej serii znajdziesz również okładziny pasujące do pomieszczenia urządzonego w klasycznym stylu – w eleganckiej aranżacji sprawdzi się beżowy odcień.

Tapety dekoracyjne Tille posłużą Ci do szybkiej zmiany wystroju wnętrza. Dzięki nim sprawnie przeprowadzisz remont sypialni lub salonu, ale także pomieszczeń narażonych na zabrudzenia. Okładzinę zastosuj bez obaw w przedpokoju, gdzie pojawiają się zanieczyszczenia z zewnątrz. Produkt wykorzystasz również na ścianie, przy której znajduje się stół jadalniany. Ewentualne plamy z kolorowych napojów usuniesz wilgotną szmatką.

Zalety okładzin ściennych z serii Tille

Seria Tille tapet dekoracyjnych to produkty wykonane na flizelinowym podkładzie i pokryte winylową powłoką. To gwarancja, że będą przez wiele lat zdobiły ściany Twojego domu. Prace remontowe z użyciem okładziny nie sprawią Ci żadnych trudności – to zasługa podkładu flizelinowego, który umożliwia aplikowanie kleju tylko na podłoże budowlane. Tapety dekoracyjne charakteryzują się również niewrażliwością na promienie UV. Dzięki temu możesz bez obaw wykorzystać je w nasłonecznionym pomieszczeniu, gdzie mimo upływu czasu nie wyblakną.

Okładziny z serii Tille charakteryzują się również odpornością na zmywanie. Dzięki temu możesz bez obaw wykorzystać je tam, gdzie będą narażone na rozmaite zabrudzenia. Wilgotna szmatka umożliwi Ci szybkie usunięcie plam, a jednocześnie nie uszkodzi powierzchni. Tapeta doskonale sprawdzi się w Twoim domu, jeśli na ścianach występują drobne nierówności. Okładzina skutecznie je zamaskuje, tworząc gładką i estetyczną powierzchnię.

Tapety dekoracyjne Tille – Twój sposób na szybką zmianę aranżacji

Dotychczasowy wystrój już Ci się znudził, a nie masz zbyt wiele czasu na przeprowadzenie remontu? Seria Tille do tapetowania ścian rozwiąże Twój problem! Winyl na podkładzie flizelinowym umożliwi Ci sprawne przeprowadzenie prac remontowych bez pomocy fachowców. Efekt przekroczy Twoje oczekiwania – zyskasz gładką, efektowną powierzchnię, która urozmaici wygląd przestrzeni. Jeśli kiedyś kolor tapety Ci się znudzi, usuniesz ją z łatwością.

Okładziny z tej serii sprawdzą się jako podkreślenie różnych stylów urządzania wnętrz, ale także pozwolą Ci optycznie powiększyć przestrzeń. Wystarczy, że wybierzesz spośród jaśniejszych produktów – doskonale sprawdzą się biel, jasna szarość czy rozbielony róż. W serii Tille znajdziesz również produkty idealne do przestronnego pomieszczenia – przykładem jest okładzina w morskim odcieniu, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i eleganckim wystroju. Możesz połączyć ją z innym materiałem, na przykład sztukaterię – w ten sposób stworzysz ponadczasową aranżację.