Produkty

Produkty z serii Timber

Wsporniki Timber zadbają o bezpieczeństwo w Twoim domu

Produkt wykonany z drewna zawsze nienagannie się prezentuje i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wsporniki Timber zastosujesz podczas montażu mebli drewnianych. Dzięki temu będą stabilnie osadzone na ścianie, a Ty nie będziesz musiał się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Seria zapewnia wybór wsporników, które dostępne są w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Dzięki temu z łatwością dobierzesz produkt pasujący do aranżacji Twojego wnętrza.

Wsporniki Timber – produkt wykonany z drewna wysokiej jakości

Seria Timber wsporników jest niezwykle wytrzymała. Produkty przez długi czas zachowują odporność na rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja nie wymaga specjalnej pielęgnacji, więc nie będziesz musiał odnawiać wspornika, aby służył Ci przez lata. Uniwersalny wspornik sprawdzi się, gdy będziesz wieszał pojedyncze półki. Będzie również przydatny podczas budowania dużych szaf. Produkt z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb.

Wspornik – praktyczne wyposażenie Twojego domu

Seria Timber do montażu półek została stworzona z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Przede wszystkim ma asekurować meble przed zerwaniem się ze ścian. Tym samym ochroni cię przed niebezpiecznymi urazami. Dwa wsporniki bez żadnego problemu udźwigną ciężar o wadze czterdziestu kilogramów. Dzięki temu bez obaw będziesz mógł na półce ustawić pokaźną biblioteczkę czy kolekcję bibelotów. Drewno jest bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a dodatkowo odporne na upływ czasu.