Produkty

Produkty z serii Tivano

Płytki ścienne Tivano – idealne wykończenie Twojej kuchni i łazienki

Wykończenie decyduje o tym, jak ostatecznie będzie prezentować się Twoje pomieszczenie i ma wpływ na Twoje samopoczucie. Zadbaj, aby było ono jak najlepsze, wybierając glazurę Tivano z kategorii płytek ściennych! Seria Tivano do wykańczania pomieszczeń zagwarantuje Ci świetny efekt w Twojej kuchni i łazience. Posiada przy tym szereg zalet, dzięki którym jej użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością.

Wytrzymałe i łatwe do czyszczenia

Seria Tivano płytek ściennych wygląda bardzo estetycznie. Na jej powierzchni znajdują się przebarwienia i różne tony barw, które przywodzą na myśl naturalny kamień. Taki nieregularny wzór pozostawia Ci dużą dowolność przy wyborze sposobu jej układania. Nie musisz godzinami dopasowywać do siebie pojedynczych płytek.

Precyzja wykonania każdego elementu pomaga w montażu – nie sprawia on trudności i przebiega szybko i bezproblemowo. Ponadto glazura Tivano jest wyprodukowana z wysokiej jakości ceramiki, która cechuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Zabezpiecza podłoże przed niechcianą wilgocią. Co niezwykle istotne w pomieszczeniach o takim charakterze, łatwo utrzymasz ją też w higienicznej czystości. Jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych – wybierz barwę, która najbardziej będzie pasować do Twojego wnętrza.

Płytki ścienne Tivano – świetne do małych pomieszczeń

Płytki ścienne Tivano o błyszczącym wykończeniu i w jasnych tonach optycznie powiększą twoje wnętrze – pasują więc również do pomieszczeń o małej powierzchni. Dzięki glazurze Tivano Twoja niewielka kuchnia lub łazienka zyska więc nieco przestrzeni. Jej świetnym uzupełnieniem są dekory z tej samej serii. Wykorzystując te pasujące do siebie produkty, stworzysz w swojej kuchni i łazience harmonijną kompozycję, która przetrwa lata.