Produkty

Produkty z serii Tolok

Firany do kuchni, salonu, sypialni Tolok – nowoczesna elegancja

Aranżacja okienna może wiele zmienić w wyglądzie wnętrza. Dobór firan do kuchni, salonu, sypialni jest jednym z kroków, który powinieneś wykonać, jeśli zależy Ci na spójnej aranżacji w danym pomieszczeniu. Na co warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na wymiary tekstyliów, ale nie tylko. Ważne jest również to, jak firanki prezentują się w oknie i czy ich wzór będzie odpowiadał charakterowi pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest ich kolor oraz sposób mocowania na karniszu. 

Seria Tolok firan do kuchni, salonu, sypialni stworzona została specjalnie z myślą o nowoczesnych karniszach o średnicy szesnastu milimetrów. Wszystkie produkty z tej kolekcji zostały wyposażone w specjalne szelki, które umożliwiają ich zawieszenie bez wykorzystania dodatkowych akcesoriów – bezpośrednio na drążku. Każdy z modeli ma regulację długości.

Firany do kuchni, salonu, sypialni z tej serii dostępne są w tym samym wzorze: długich, poziomych pasach. Możesz wybierać modele różniące się przede wszystkim kolorami, od bieli aż po odcienie szarości. W zależności od wybranych do danego karnisza wsporników montaż firany jest możliwy przy praktycznie każdej wnęce okiennej oraz w jej wnętrzu.

 

Co wyróżnia tę kolekcję firan?

Przede wszystkim jest ona wykonana w zupełnie nowoczesnej formie, która dobrze pasuje do wszystkich wnętrz. Trzy jasne barwy świetnie sprawdzają się jako firany do kuchni, salonu, sypialni. Tolok to kolekcja bazująca na uniwersalnym wzornictwie, ale jednocześnie dobrze wpływająca na spójność całej aranżacji wnętrza.

Produkty z tej kolekcji wykonane zostały z trwałych, często odpornych na zabrudzenia czy gniecenie materiałów, przede wszystkim poliestru. Niektóre modele mają również domieszki naturalnych włókien, głównie lnu, które wpływają na fakturę oraz gęstość splotu. Wszystkie wersje firan prezentują się jednak atrakcyjnie i są przyjemne w odbiorze. Dzięki właściwościom materiału są łatwe w czyszczeniu – wystarczy pranie mechaniczne w odpowiednich warunkach – a także szybko można je rozwiesić. 

Wykorzystanie szelek gwarantuje wygodne zakładanie firan. Koniec ze staniem przez kilkanaście minut z rękami w górze i zawieszaniem firany na żabkach! Ten rodzaj firan do kuchni, salonu, sypialni wystarczy nałożyć na drążek, aby cieszyć się stworzoną aranżacją. Długość firany możesz swobodnie dostosować do swoich potrzeb.

 

Twoje firany do kuchni, salonu, sypialni Tolok – przykładowe aranżacje

Z uwagi na płynną regulację oraz uniwersalne wzornictwo ta kolekcja sprawdzi się właściwie we wszystkich wnętrzach mieszkalnych. Dzięki poziomym pasom firana jest w stanie optycznie wydłużyć pomieszczenie. Pamiętaj o tym, dobierając ją do konkretnego wnętrza.

Seria Tolok do tworzenia aranżacji okiennych dobrze prezentuje się również jako firana do ułożenia warstwowego. Tutaj pomocna jest regulacja długości – możesz stworzyć dalszy plan sięgający jedynie do parapetu oraz bliższy, o długości aż do podłogi. Dzięki temu przygotujesz estetyczny wygląd wnęki okiennej bez konieczności dobierania różnych produktów.