Produkty

Produkty z serii Torba

Baterie Torba zapewnią Ci wysoki komfort użytkowania łazienki

Baterie Torba przeznaczone są do tworzenia estetycznych oraz funkcjonalnych wykończeń strefy łazienkowej w Twoim domu. Bateria prysznicowa to produkt, który przeznaczony jest do montażu w strefie kąpielowej Twojej łazienki. Bateria wannowa ma prostą i elegancką formę, dzięki czemu dopasuje się do większości aranżacji łazienkowych. Wszystkie elementy serii zostały wykonane z trwałego tworzywa ABS i mają chromowane wykończenie. To czyni produkty niebywale żywotnymi i odpornymi na działanie wody oraz innych czynników zewnętrznych. Przez wiele lat baterie zachowują swój nienaganny wygląd oraz doskonałe parametry techniczne.

Spójne elementy armatury łazienkowej sprawią, że walory estetyczne zaaranżowanej przez Ciebie przestrzeni znacznie się podniosą. Chrom, który znajduje się na powierzchni baterii prysznicowych oraz wannowych, jest materiałem odpornym na uszkodzenia i korodowanie. Nie musisz się zatem obawiać, że któryś z produktów straci swoją funkcjonalność na skutek nadmiernej eksploatacji i wystawienia na działanie wody. Modele baterii dopasują się do niemal każdej aranżacji łazienkowej i znacznie podniosą jej funkcjonalność. Sprawdź asortyment baterii łazienkowych, które przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie sklepów Castorama.

 

Dlaczego wybór baterii łazienkowej ma znaczenie?

Baterie Torba do wykańczania łazienek posłużą Ci przez wiele lat i będziesz mógł się cieszyć ich doskonałym stanem technicznym. Zostały wyposażone w ogranicznik temperatury, dzięki czemu zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas użytkowania. Bateria prysznicowa Torba z termostatem odcina dopływ wody powyżej temperatury 38 stopni Celsjusza. Dodatkowo umożliwia również regulację temperatury. Zarówno do baterii prysznicowej, jak i wannowej dołączony jest zestaw montażowy, który posłuży Ci do zainstalowania elementów.

Armatura łazienkowa z serii Torba znacznie ułatwi pobór wody z instalacji wodociągowej i sprawi, że proces ten będzie niezwykle prosty. Elementy wyposażenia łazienki mają wbudowany regulator, który odpowiedzialny jest za ograniczenie zużycia wody. Dzięki temu zadbasz o środowisko i zmniejszysz zużycie wody w swojej łazience. Z powierzchni, które zostały pokryte chromowaną warstwą, bez problemu usuniesz wszelkie zabrudzenia. Do produkcji armatury łazienkowej został wykorzystany także trwały mosiądz oraz tworzywo ABS. Są to niezwykle solidne materiały, które wyróżniają się wysokim stopniem odporności na proces korozyjny oraz uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

 

Baterie Torba zapewniają wysoki komfort użytkowania armatury łazienkowej

Komfort korzystania z łazienki, w której zamontowane zostały elementy baterii Torba, znacznie się podniesie. Mechanizm działa bardzo cicho, a regulowanie pokręteł nie wymaga dużego użycia siły. Do wyprodukowania akcesorium zastosowane zostały materiały, które są trwałe i odporne na rozmaite uszkodzenia i negatywny wpływ wody. Armatura zachowa doskonałe parametry techniczne oraz świetny wygląd przez lata. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz szeroki wybór także innych baterii łazienkowych.