Produkty

Produkty z serii Toreno

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Drzwi jednoskrzydłowe Toreno – informacje ogólne

Jasne, proste drzwi zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Jeśli interesują Cię takie właśnie modele drzwi jednoskrzydłowych, interesującym wyborem może okazać się opisywana seria. Wysokiej jakości produkty przeznaczone są do stosowania w budynkach i oddzielania od siebie pomieszczeń. Drzwi jednoskrzydłowe Toreno wykonane zostały z trwałej płyty MDF, którą dodatkowo pokryto folią japońską. To wpływa na trwałość i elegancki wygląd produktów.

Wszystkie oferowane modele mają niewielkich rozmiarów wstawki, które wykonano z hartowanego szkła mlecznego. Pełnią one jedynie funkcję ozdobną. Drzwi możesz stosować w pokojach, ale nadają się także do łazienek czy kuchni. Niektóre modele mają podcięcie, które umożliwia naturalną wentylację. Dostępne w ofercie drzwi są zarówno lewo-, jak i prawostronne. Obejmują najpopularniejsze standardowe rozmiary, dlatego bez problemu znajdziesz wśród nich model, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Proste i ciekawe rozwiązania

Oferowane drzwi jednoskrzydłowe wyróżniają się prostym, ale jednocześnie intrygującym wyglądem. Dostępne są w kredowobiałym kolorze, co wpływa na ich uniwersalność – będą pasowały do surowych skandynawskich wnętrz, jak i tych urządzonych klasycznie. Otwierają się zarówno w lewą, jak i prawą stronę, a także są dostępne we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach.

Choć nie są bogato zdobione, to producent zadbał o ciekawe detale, na przykład niewielkie przeszklenia znajdujące się między kolejnymi poprzecznymi belkami. Zastosowano odporne szkło hartowane o mlecznej barwie – nie jest więc ono przezroczyste. Niektóre modele są dostępne z podcięciem, które przydaje się w wilgotnych pomieszczeniach, jak łazienki i kuchnie. Umożliwia ono lepszą cyrkulację powietrza.

Seria Toreno do zamykania pomieszczeń to przede wszystkim trwałość. Drzwi wykonane zostały z oklejonej folią japońską płyty MDF. Modele z tej kolekcji cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Łatwo utrzymać je w czystości – do mycia możesz stosować popularne detergenty. Producent zapewnia dwuletnią gwarancję na wszystkie drzwi z serii Toreno. Pamiętaj, że nie są one wyposażone w klamkę – tę musisz dokupić osobno!

Drzwi jednoskrzydłowe Toreno w Twoim domu!

Dostępne w naszej ofercie drzwi spełniają doskonale swoją podstawową funkcję, czyli oddzielają jedno pomieszczenie od drugiego. Zastosowanie płyty MDF i solidna konstrukcja sprawiają, że drzwi są też dźwiękoszczelne. Dla wielu kupujących to niezwykle ważna cecha, która może mieć wpływ na wybór danego modelu. Szukanie odpowiednich drzwi jednoskrzydłowych to dość skomplikowany proces, podczas którego zwrócić uwagę na wiele czynników.

Seria Toreno drzwi jednoskrzydłowych to również ciekawy i zarazem prosty design. Obecnie modne są minimalistyczne aranżacje. Opisywane produkty doskonale pasują do takich wnętrz! Choć sam projekt jest surowy, to zastosowano w nim kilka ciekawych zabiegów, które sprawiają, że drzwi nie są nudne i mogą stanowić dopełnienie skromnie urządzonego wnętrza.