Produkty

Produkty z serii Tornado

Lampy sufitowe i ścienne Tornado – nowoczesna forma w wielu wersjach

Dobrze dopasowane do rodzaju wnętrza modele lamp sufitowych i ściennych mogą w znaczący sposób wpłynąć nie tylko na wygląd pomieszczenia, ale również jego charakter. Z tego powodu rozplanowanie, a potem zaprojektowanie wyglądu oświetlenia jest jednym z istotniejszych kroków podczas tworzenia aranżacji wnętrza. Pomóc w tej czynności mogą rozmaite kinkiety i lampy wiszące z tej samej kolekcji. 

Seria Tornado lamp sufitowych i ściennych to produkty, które wyróżniają się nietypową, nowoczesną aranżacją w połączeniu z prostymi materiałami i podstawowymi barwami. To sprawia, że dobrze prezentują się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak również bardziej eleganckich i luksusowych. Sprawdzą się w przestrzeni mieszkalnej, do której dostarczą światło, główne dzięki lampom wiszącym bądź kinkietom.

Lampy sufitowe i ścienne, choć spójne pod względem stylu, różnią się detalami i parametrami technicznymi. Dzięki temu możesz dopasować do konkretnego wnętrza dany model lampy, co pozwoli Ci stworzyć atrakcyjną aranżację całego domu albo mieszkania, bez popadania w nudę i używania tych samych elementów oświetleniowych.

 

Co wyróżnia lampy z tej serii?

Przede wszystkim – nietypowy wygląd. Metalowe oprawy są ukształtowane na podobieństwo fal ułożonych przez trąbę powietrzną, co daje funkcjonalny i przyciągający wzrok efekt. Seria Tornado do oświetlenia wszystkich rodzajów wnętrz mieszkalnych oferuje różnorodne produkty, które nadają się do montażu zarówno przy suficie, jak też na ścianie. To gwarantuje możliwość optycznej zmiany prezentacji pomieszczenia. 

Wszystkie elementy dostępne w tej kolekcji zostały wykonane ze stali. To sprawia, że oprawy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo również łatwe w czyszczeniu. Dostępne są oprawy w dwóch podstawowych kolorach: białym oraz czarnym. Dodatkowe, matowe wykończenie nadaje im elegancki wygląd, szczególnie pożądany we wnętrzach luksusowych czy reprezentacyjnych, na przykład salonie albo gabinecie.

Lampy sufitowe i ścienne Tornado to przede wszystkim oprawy wiszące oraz kinkiety. Różnią się one również liczbą źródeł światła, a co za tym idzie – rozmiarami i rodzajem żarówek, które można w nich zamontować. Oprawy odpowiadają dwóm popularnym rodzajom gwintu: E27 oraz E14. Możesz wybrać produkt z jednym źródłem światła albo trzema. Ten drugi sprawdzi się w większych pomieszczeniach.

 

Lampy sufitowe i ścienne Tornado – ozdoba Twojego domu

Wszystkie modele lamp sprawdzą się najlepiej we wnętrzach mieszkalnych. Pasują szczególnie dobrze do pomieszczeń w stylu nowoczesnym. Z uwagi na materiał wykonania mogą stanowić dobry wybór do aranżacji minimalistycznych albo wręcz industrialnych. Jednocześnie lampy w jasnym kolorze będą też dopasowane do bardziej subtelnych aranżacji.

Ta kolekcja lamp sufitowych i ściennych zapewni estetyczny wygląd pomieszczenia, ale również pozostanie funkcjonalna. Wybór modeli z trzema źródłami światła dobrze sprawdzi się w dużych salonach połączonych z jadalnią, gdzie oświetlenie jest kluczowe. Kinkiety z kolei świetnie podświetlą wnęki, zmieniając optyczne proporcje pomieszczenia.