Produkty

Produkty z serii Tre

Drzwi przesuwne Tre – estetyka i funkcjonalność w każdym wnętrzu

Szukasz ciekawego rozwiązania do małych wnętrz? Koniecznie zatem zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii drzwi i systemów przesuwnych. Wśród nich znajdziesz wiele ciekawych skrzydeł, które zachwycają wyglądem oraz trwałością. Te cechy ma między innymi seria Tre.

Drzwi przesuwnych z tej serii możesz użyć praktycznie w każdym wnętrzu. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w budynkach prywatnych. W domach, niewielkich kawalerkach lub dużych rezydencjach – w każdym z tych miejsc dobrym wyborem mogą być przeszklone lub pełne drzwi. Prezentują się bardzo estetycznie, są trwałe, a dodatkowo nie wymagają wiele miejsca podczas otwierania. Z tego powodu doskonale sprawdzą się jako drzwi do pokoju, ale też jako sposób na zasłonięcie wejścia do garderoby.

Seria ta obejmuje skrzydła w różnych kolorach. Dodatkowo możesz wybierać spośród funkcjonalnych modeli z przeszkleniami z mlecznego szkła lub bez nich. Dzięki temu z łatwością dopasujesz wygląd oraz funkcjonalność drzwi do potrzeb w danym miejscu.

Wytrzymałe skrzydło do każdego budynku

Każde skrzydło drzwiowe czy to zewnętrzne, czy wewnętrzne, powinno być wytrzymałe. Takie będą z pewnością drzwi przesuwne Tre. Zostały wykonane z trwałych materiałów, które doskonale znoszą upływ czasu. Dotyczy to zarówno płyty MDF, z której wykonano skrzydło, jak i przeszklenia. Również warstwa folii, która nadaje tym produktom estetyczny wygląd, jest bardzo trwałym materiałem.

Skrzydła z tej serii wyróżniają się także solidną ramową konstrukcją. Oznacza to, że doskonale zachowują swoją formę nawet po wielu latach użytkowania. Nie musisz obawiać się ich wykrzywienia, a tym samym ocierania o podłogę lub ściany. Trwała konstrukcja to jedna z najważniejszych zalet tych produktów.

W ramach serii możesz wybrać skrzydła w różnej kolorystyce. Ułatwi Ci to dopasowanie ich do zaplanowanej aranżacji wnętrza. Do wyboru masz także modele pełne lub z przeszkleniami. Dzięki temu serii ta zapewnia dużą elastyczność podczas wyboru odpowiedniego produktu do Twojego domu.

Drzwi przesuwne Tre – nie tylko do niewielkich wnętrz

W zaoszczędzeniu miejsca w budynku pomoże Ci seria Tre do zamykania pomieszczeń. Wąski korytarz w domu to Twoja bolączka? A może chcesz w pełni korzystać z dostępnej przestrzeni w danym pomieszczeniu? W takim razie produkty z tej serii rozwiążą Twój problem. Dzięki nim zyskasz więcej miejsca. Będą także odpowiednie do wąskich pomieszczeń. Nie musisz zostawiać wolnej przestrzeni przed nimi, co jest obowiązkowe w przypadku modeli uchylnych.

Systemy przesuwne gwarantują także ciszę. Trudno o inne równie sprawdzone rozwiązanie dla osób, które nie lubią hałasu. Masz dość trzaskających drzwi? W takim razem model do przesuwania jest idealny dla Ciebie. Sam ich montaż również nie sprawia najmniejszych trudności. Dzięki temu będziesz w stanie szybko wykończyć każde mieszkanie czy dom. W ten sposób zapewnisz sobie prywatność, zadbasz o odpowiednie nasłonecznienie przedsionka lub przedpokoju. Stworzysz też estetyczne wykończenie o bardzo dużej funkcjonalności.