Produkty

Produkty z serii Trench

Funkcjonalne obuwie Trench

Nie wszystkie buty do pracy nadają się do każdych warunków. Jeśli szukasz obuwia, które będzie odporne na działanie wilgoci, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Seria Trench obuwia roboczego jest przeznaczona specjalnie do tego rodzaju prac. Możesz stosować ją w czasie tworzenia przyłączy biegnących w ziemi albo przy pracach ogrodniczych. Niestraszne im jest gęste błoto, wytrzymają również pracę w stojącej wodzie lub potoku. Są także odporne na szkodliwe działanie większości substancji chemicznych.

Obuwie Trench, czyli przejdź po wodzie suchą stopą

To, co odróżnia obuwie Trench od innych serii butów roboczych, jest ich nieprzemakalność. Są stworzone z wysokiej jakości tworzywa sztucznego PCV, które nie przepuszcza wilgoci do wewnątrz buta. Dzięki trwałości tworzywa gumowce są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten jest też bardzo łatwy do czyszczenia, a wystarczy do tego strumień bieżącej wody. Cholewki są wysokie i sięgają niemal do kolana, dlatego nawet głęboka woda czy błotnista powierzchnia nie powinny przelać się do wewnątrz buta.

Przydatne buty robocze do trudnych warunków

Seria Trench gumowców do pracy to wyjątkowe obuwie do trudnych warunków. Przydadzą się w czasie kopania fundamentów, gdzie ochronią stopę przed gęstym błotem. Będą doskonałe w czasie regulowania rzek i potoków. Możesz stać w nich w wodzie bez obaw o zamoknięcie stóp. Ponadto obuwie Trench posiada kilka rozwiązań konstrukcyjnych, które chronią stopę przed urazem. Należą do nich antypoślizgowa podeszwa i stalowe noski chroniące palce.