Produkty

Produkty z serii Trendy

Ponadczasowe wykładziny – prosto na Twoją podłogę

Remontujesz dom? Zmieniasz podłogę? A może budujesz dopiero dom i zastanawiasz się jaka podłoga będzie prezentowała się najlepiej w Twoim domu?  W takim razie zainteresuj się ofertą produktów z kategorii wykończenie podłogi. Szczególnie godna uwagi jest seria Trendy.

Wykładzina na podłogę jest dostępna w ramach serii w dwóch wariantach i w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu łatwo i elegancko wykończysz podłogę tak, jak chcesz. Produkty z serii wykorzystasz z powodzeniem w salonie, sypialni, a nawet w pomieszczeniach biurowych.

Wykończenie podłogi Trendy – postaw na elegancję

Wykończenie podłogi Trendy pozwoli Ci na wprowadzenie odrobiny elegancji do domu i stylowe wykończenie każdego wnętrza.  To rozwiązanie odporne i ponadczasowe. Bo prawdziwy styl nie ma daty ważności.

Wykładziny PCV Trendy z powodzeniem imitują podłogę z drewnianych desek. Dzięki temu pozwalają na osiągnięcie interesującego i bardzo eleganckiego efektu małym kosztem. Są też dużo łatwiejsze w pielęgnacji i odporne na ścieranie.

Z kolei wykładziny dywanowe Trendy doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych i w miejscach, gdzie codziennie przewija się dużo ludzi. Są niezwykle odporne i łatwe w czyszczeniu, a przy tym dodają wrażenia przytulności i ocieplają wnętrze.

Uczyń swoją podłogę piękną i trwałą – to łatwiejsze niż myślisz

Zastanawiasz się w czym pomoże Ci seria Trendy? Wykończeniem podłogi prędzej czy później będziesz się musiał zająć. Generalny remont, budowa domu od podstaw – przynajmniej z jedną z tych dwóch rzeczy spotkasz się chociaż raz. I tutaj do akcji wkraczają produkty dostępne w ramach serii.

Za ich pomocą możesz całkowicie odmienić wygląd danego wnętrza. Odświeżyć je i sprawić, że będą bardziej eleganckie. Będziesz mógł przestać martwić się też o ich czyszczenie – to łatwiejsze niż myślisz. Produkty z serii Trendy długo też będą Cię cieszyć swoim pięknem – są bardzo odporne.