Produkty

Produkty z serii Trivia

Poznaj magię, którą zapewniają lampy ścienne i sufitowe Trivia

Klasyczny styl wnętrza zazwyczaj wymaga wyboru takich lamp ściennych i sufitowych, które będą pasowały zarówno pod kątem rodzaju wystroju, jak również miejsca montażu. W tego rodzaju stylizacjach bardzo dobrze sprawdzają się modele wykonane z pełnego, często mlecznego szkła. Warto, aby miały profilowany, fantazyjny kształt.

 

Wszystkie te warunki spełnia seria Trivia lamp ściennych i sufitowych. Oferuje ona klasyczne wzornictwo w ramach oświetlenia stosowanego we wnętrzach. Sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach mieszkalnych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować lampy również w lokalach użytkowych. Z uwagi na charakterystyczne modele produkty te sprawdzają się dobrze w dużych pomieszczeniach.

 

Ta seria produktów oświetleniowych to przede wszystkim lampy przeznaczone do montażu na ścianach. Kinkiety dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, co umożliwia wybór takiego modelu, który najlepiej pasuje do danego wystroju. Gwarantują one dostęp do przynajmniej dwóch źródeł światła.

Seria lamp Trivia – co ją wyróżnia?

Klasyczne w swojej formie lampy ścienne i sufitowe Trivia zostały wykonane z trwałych materiałów o wysokiej jakości. Metal gwarantuje solidną podstawę, która jest stabilna po zamontowaniu według instrukcji. Grube szkło zostało przygotowane w taki sposób, aby nie nagrzewać się zanadto. Dodatkowo jest odporne na czyszczenie oraz ewentualne zarysowania czy uszkodzenia.

 

Ta seria lamp ściennych i sufitowych to produkty wysokiej jakości, które zostały starannie wykonane. Dzięki temu wszystkie elementy gięte są dopracowane do ostatniego szczegółu i prezentują się lekko oraz zgrabnie. Dodatkowo profilowane szkło nie tylko jest ciekawym elementem ozdobnym, ale również zapewnia dotarcie światła do różnych zakątków pomieszczenia. To z kolei przekłada się na lepszą jakość rozświetlenia wnętrza.

 

Lampy z tej kolekcji mają oprawy, które pasują do większości dostępnych na rynku żarówek o popularnym rodzaju gwintu. Możesz więc samodzielnie zdecydować, jaka barwa światła będzie najlepiej sprawdzać się w konkretnym zastosowaniu. To ułatwia przygotowanie nastrojowego wnętrza albo wręcz przeciwnie – pomieszczenia zachęcającego do skupienia się.

Gdzie warto zamontować lampy ścienne i sufitowe Trivia?

Klasyczna w swojej formie seria Trivia do oświetlenia pomieszczeń to lampy przygotowane z myślą o wnętrzach o klasycznym wystroju. Dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach eleganckich i stylowych. Będą pasowały zarówno do salonu, jak również sypialni. Idealnie sprawdzą się w większej przestrzeni. To dzięki temu, że oferują światło skierowane w konkretną stronę, co ułatwia oświetlenie każdego zakątka.

 

Z uwagi na elegancki wygląd te lampy ścienne i sufitowe to również dobry wybór do pomieszczeń użytkowych. Sprawdzą się na przykład w kancelarii prawniczej czy salonie kosmetycznym, gdzie ważna jest elegancja i precyzyjny dobór dodatków. Podwójne źródło światła oferowane przez lampy z tej kolekcji pomaga w dokładnym oświetleniu powierzchni użytkowej, co jest szczególnie ważne dla komfortu pracowników i klientów.