Produkty

Produkty z serii Turyn

Drzwi jednoskrzydłowe Turyn idealne do nowoczesnych aranżacji

Szukasz drzwi do pokoju, kuchni czy łazienki? Modele w wielu kolorach i o różnych wymiarach znajdziesz w dziale z drzwiami jednoskrzydłowymi. Dzięki nim stworzysz intymną atmosferę w swojej sypialni czy łazience i elegancko wykończysz salon oraz jadalnię. Estetyczne i wytrzymałe drzwi jednoskrzydłowe Turyn doskonale sprawdzą się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Drzwi jednoskrzydłowe Turyn będą Ci służyć przez wiele lat

Seria Turyn drzwi jednoskrzydłowych została wykonana z trwałej i wytrzymałej płyty MDF. Jasny kolor wiązu skandynawskiego nadaje im folia typu „finish”. Okleina chroni drzwi przed zarysowaniem oraz działaniem wilgoci. Materiał ten sprawia również, że łatwo się je czyści. Wystarczy, że przetrzesz je wilgotną szmatką. Wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt firmy Everhouse przez wiele lat zachowa idealny wygląd i będzie prawidłowo spełniał swoje funkcje.

Wybierz model idealny dla siebie

Seria Turyn drzwi do pokojów, łazienek i kuchni składa się z modeli pełnych, z wariantów w górnej części posiadających szybę z mlecznego szkła oraz przeszklonych, w których satynowe szkło znajduje się na całej wysokości produktu. Drzwi częściowo przeszklone to skrzydła z podcięciem, które zapewniają odpowiednią wentylację pomieszczeń. Takie drzwi możesz zastosować w łazience czy kuchni oraz w tych pomieszczeniach, gdzie szczególnie ważna jest cyrkulacja powietrza.

Skrzydła przeszklone najlepiej sprawdzają się w salonach oraz w pokojach dziennych. Zwłaszcza jeśli korytarz w Twoim domu nie ma okien. Zastosowanie przeszklonych drzwi pozwala promieniom słonecznym przeniknąć do przedpokoju. Ten model sprawdzi się także w pomieszczeniach biurowych.

Pełne drzwi zastosuj w sypialni. Dzięki temu zyskasz poczucie prywatności i gwarancję spokojnego wypoczynku. Nawet jeśli ktoś zaświeci światło w pomieszczeniu obok, nie będzie ono zakłócało Twojego snu. Pełne skrzydła możesz zamontować także w spiżarni, kotłowni oraz innych pomieszczeniach, które chciałbyś ukryć przed wzrokiem gości.

W serii Turyn znajdziesz skrzydła o szerokości sześćdziesięciu, siedemdziesięciu, osiemdziesięciu i dziewięćdziesięciu centymetrów. Masz tutaj zarówno drzwi posiadające zawiasy z lewej, jak i prawej strony. Tak szeroki wybór sprawia, że bez trudu dopasujesz skrzydło do swojego otworu drzwiowego.

Wiąz skandynawski - awangardowe rozwiązanie w Twoim domu

Drzwi jednoskrzydłowe Turyn w kolorze wiązu skandynawskiego idealnie nadają się do nowoczesnych aranżacji. Proste wzornictwo, bez jakichkolwiek ozdób oraz jasny kolor naśladujący naturalne drewno doskonale wpisują się w założenia stylu skandynawskiego i nowoczesnego. Te skrzydła świetnie komponują się z większością barw. Możesz je założyć w pokoju o szarych, białych czy nawet czarnych ścianach. Świetnie będą także wyglądały na tle ścian pomalowanych farbami w intensywnych kolorach.

Z drzwiami Turyn zapewnisz sobie niczym nie zakłócony sen, intymną atmosferę podczas kąpieli, poza tym wpuścisz nieco światła do ciemnego korytarza, ukryjesz przed gośćmi zawartość pomieszczeń gospodarczych, a także stworzysz sprzyjającą pracy atmosferę w biurze. Ponadto nie od dziś wiadomo, że zamknięte pomieszczenia łatwiej jest ogrzać. Zatem prezentowane drzwi pomogą Ci także zadbać o ciepło w pokojach.