Produkty

Produkty z serii Twinny

Inteligentne systemy zabudowy Twinny

Choć szafa jest najprostszym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni, niekiedy może być mało funkcjonalna albo po prostu nie pasować do wnętrza. W takiej sytuacji dobrze dopasowany system zabudowy świetnie ją zastąpi. Pozwoli Ci na zamontowanie półki czy szafki w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

System ten jest podwójny, przez co pozwala na wieszanie również tych elementów wykończenia wnętrza, które docelowo będą utrzymywały większe obciążenie. Z użyciem wsporników oraz listew zamontujesz je w dowolnym miejscu. Biały kolor tych produktów dobrze wygląda we wnętrzach mieszkalnych oraz użytkowych, zaś na ścianach o takiej samej barwie jest praktycznie niewidoczny.

Systemy zabudowy Twinny – nowoczesność w Twoich progach

Odpowiedni system montażowy gwarantuje trwałość mocowania wszystkich szafek i półek, które chcesz umieścić we wnętrzu swojego domu, biura czy budynku gospodarczego. Seria Twinny systemów do zabudowania wnętrza to świetny wybór wszędzie tam, gdzie chcesz mieć pewność, że dany mebel wiszący wytrzyma obciążenie, które dla niego szykujesz.

Wsporniki oraz listwy montażowe sprawiają, że system zabudowy możesz dobrać dokładnie do swoich potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz podwójny wspornik, który zagwarantuje mocniejsze oparcie dla niestandardowej półki, a to zapewni Ci trwałość instalacji. Podwójne listwy dają Ci możliwość wyboru odpowiedniego poziomu mocowania mebli. W ten sposób zagospodarujesz wnętrze o nietypowych rozmiarach czy niestandardowym przeznaczeniu.

Nie bez znaczenia jest trwałość produktów z tej serii. Wszystkie elementy montażowe wykonane są z wytrzymałej stali. Jest ona odporna na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Warstwa ocynku w połączeniu z nakładaną proszkowo epoksydową powłoką izoluje stal od niekorzystnych warunków. Produktom niestraszna tym samym wilgoć. Dzięki temu wsporniki i listwy są chronione przed korozją, która mogłaby oznaczać ich znacznie szybsze zniszczenie. Dodatkowo malowanie ma też znaczenie estetyczne, bo nadaje elementom neutralnej, białej barwy, świetnie dopasowanej do wyglądu większości wnętrz.

Zabuduj wnętrze – szybko i łatwo

Systemy zabudowy Twinny sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza. Możesz zastosować je w pomieszczeniach o przeznaczeniu mieszkalnym. Będą wówczas mocowały półki oraz meble, chroniąc je przed przypadkowym przewróceniem. Dobrze sprawdzą się również we wnętrzach użytkowych, na przykład magazynach, warsztatach czy budynkach gospodarczych. Z ich pomocą zamontujesz półki czy szafki o dowolnych rozmiarach, co wynika z różnorodności wymiarów wsporników czy listew montażowych.

Pamiętaj, że seria Twinny systemów zabudowy zwiększa znacznie dopuszczalny ciężar, jakim możesz obciążyć daną półkę w szafce albo na regale. Wybierz te elementy montażowe, jeśli zależy Ci na uzyskaniu takiego właśnie efektu. Stanowią dobry wybór tam, gdzie obciążenie półek będzie duże, na przykład wskutek przechowywania puszek z farbami czy skrzynek z narzędziami. Co więcej, z uwagi na odporność materiału na korozję możesz zastosować te systemy zabudowy również we wnętrzach o niekorzystnych parametrach, na przykład w piwnicach.