Produkty

Produkty z serii Upha

Oprawy meblowe Upha – popraw komfort wykonywania obowiązków

Brak prawidłowego oświetlenia przestrzeni roboczej to częsta przyczyna licznych wypadków. Niedoświetlenie blatu kuchennego, stołu warsztatowego oraz innych poziomych powierzchni, na których odbywa się praca, nie tylko utrudnia jej wykonywanie, ale i stwarza zagrożenie dla zdrowia. Oprawy meblowe Upha eliminują ten problem. Dzięki długim lampkom ledowym dobrze oświetlają nawet szerokie blaty robocze. Zapoznaj się z ofertą Castoramy i dopasuj model do wymiarów swoich mebli.

Oprawy meblowe Upha – w trosce o wygodną i bezpieczną pracę

Seria Upha opraw meblowych to kategoria, w której znajdziesz lampki ledowe w kształcie listew o różnych rozmiarach. Mimo że oferowane modele emitują silną wiązkę światła, dzięki jej neutralnemu, białemu kolorowi nie męczy ona wzroku i nie powoduje dla niego zagrożenia. Dzięki nim możesz pracować przez wiele godzin, nie odczuwając zmęczenia.

Największą zaletą lampek z serii Upha jest ich długość, która pozwala oświetlić nie tylko kuchenne blaty, ale także profesjonalne stoły warsztatowe.

Zadbaj o swój wzrok

Seria Upha lampek do oświetlania trudno dostępnych miejsc skutecznie pozwoli Ci zadbać o komfort Twoich oczu. Praca w ciemnościach lub półmroku odbija się negatywne nie tylko na efektywności pracy, ale także na Twoim wzroku. Stałe pracowanie w warunkach niedostatecznego oświetlenia może zwyczajnie go popsuć.

Wyposażając swoją przestrzeń roboczą w komplet lampek ledowych, dostarczasz odpowiednią ilość światła i poprawiasz komfort swojej pracy oraz oczu.