Produkty

Produkty z serii Vasco

Jakie są lampy ścienne i sufitowe Vasco?

Dobre dopasowanie lamp ściennych i sufitowych do charakteru i budowy wnętrza jest kluczowe. W ten sposób zbudujesz funkcjonalne, a zarazem spójne wizualnie wnętrze. Seria Vasco do oświetlenia wnętrz to wiszące lampy w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Są wykonane ze stali, bez zbędnych ozdób, w surowym, aczkolwiek eleganckim wykończeniu. Nadają się do oświetlania domów oraz biur.

Poznaj nowoczesną serię lamp

Lampy ścienne i sufitowe Vasco pozwolą Ci oświetlić wnętrze domu czy biura i dopasują się idealnie do nowoczesnego stylu. Możesz zastosować je zarówno we wnętrzach industrialnych, jak również w loftach czy biurach w budynkach starych fabryk. Oprawy wykonane ze stali są wytrzymałe i świetnie się prezentują mimo upływu czasu. Samodzielnie dobierzesz ilość źródeł światła, przez co oświetlisz zarówno większą, jak i mniejszą przestrzeń. Czarne wykończenie lamp ściennych i sufitowych z tej serii jest odpowiedzią na oczekiwania osób pragnących nowoczesnego, nietypowego stylu.

Lampy ścienne i sufitowe Vasco oświetlą Twój dom

Właściwy charakter oświetlenia grą istotną rolę w budowaniu klimatu w domu, mieszkaniu albo biurze. Lampy ścienne i sufitowe dobieraj zawsze według ich wyglądu, ale też powierzchni i liczby miejsc, które będą miały rozjaśnić. W ten sposób możesz podkreślić wyjątkowość konkretnych stref w mieszkaniu o otwartej przestrzeni. Seria Vasco lamp ściennych i sufitowych daje Ci możliwość zarówno skierowania źródła światła na niewielki stolik kawowy, jak również dobrego oświetlenia dużego stołu w jadalni.