Produkty

Produkty z serii Vaughan

Spoty Vaughan – nowoczesne spojrzenie na precyzyjne oświetlenie wnętrz

Do czego możesz użyć produktów z kategorii spotów? Wbrew pozorom to precyzyjne oświetlenie nadaje się nie tylko do studia fotograficznego. Równie dobrze sprawdzą się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Lampy tego rodzaju to wyjątkowe produkty, które nadają futurystyczny wygląd. Doskonale wpisują się szczególnie w wystrój studyjny niezależnie od tego, gdzie go zaaranżowano. Dlatego zarówno w prywatnych domach, jak i miejscach użyteczności publicznej dobrym wyborem będzie seria Vaughan.

Spotów z tej serii możesz użyć do oświetlenia całego pomieszczenia lub doświetlenia konkretnego obszaru. Bardzo dobrze sprawdzają się np. nad stołem w jadalni. Równie dobrze wyglądają w postaci wiszącej lampki nad łóżkiem czy też nad biurkiem.

Spoty prezentowane w ramach tej serii są uniwersalne. Wpasują się w niemal każdy wystrój. Nadadzą mu wyjątkowego charakteru. Równocześnie zapewniają dobre oświetlenie. W przypadku większych lub bardziej wypełnionych meblami czy akcesoriami pomieszczeń są idealnym rozwiązaniem.

Spoty Vaughan – światło, które pada tam, gdzie tego potrzebujesz

Seria Vaughan do oświetlania wnętrz obejmuje wyjątkowe produkty. Wykonane są z trwałych materiałów. Dzięki temu masz pewność, że posłużą Ci przez długi czas. Jednak najbardziej na uwagę zasługuje ich wyjątkowa funkcjonalność. Oferowane w ramach tej serii modele są wyposażone w regulowane głowice. Dzięki temu znacznie łatwiej oświetlisz dokładnie ten obszar pomieszczenia, na którym Ci zależy. Możliwość regulowania głowic pozwala na precyzyjniejsze dostarczanie światła do miejsc, w których zamierzasz czytać lub pracować. Innymi słowy, do tych obszarów, w których potrzebujesz silniejszego światła.

Regulowane głowice to nie wszystkie zalety tej serii. W jej ramach masz możliwość wyboru różnych produktów. Różnią się od siebie budową, ale też ilością dostępnych źródeł światła. Do wyboru masz tym samym spoty ułożone w prostej linii, ale też plafony. Możesz wybrać modele z pojedynczymi spotami lub takie, na których jest ich kilka. Ostatecznie zatem dopasujesz produkt do każdego pomieszczenia.

Oświetlenie punktowe to gwarancja jasnego wnętrza

W wielu sytuacjach centralne oświetlenie w postaci pojedynczej lampy sufitowej jest niewystarczające. W takiej sytuacji koniecznie uzupełnij wyposażenie wnętrza o spoty Vaughan. Produkty z tej serii są najlepszym sposobem na precyzyjne doświetlenie. Oznacza to, że dzięki nim możesz doprowadzić światło nawet do najciemniejszych i najdalszych zakamarków każdego pomieszczenia. Dotyczy to również tych wnętrz, w których wydzieliłeś określone strefy, np. parawanami lub ruchomymi ściankami działowymi.

Produkty z tej serii są także idealne do niewielkich wnętrz. Jeśli nie możesz zdecydować się na lampki stołowe, z pomocą przyjdą Ci spoty w postaci kinkietów. Bardzo skutecznie zastąpią lampkę nocną, lampkę biurkową, a także źródło światła do czytania np. w łóżku. Produkty te zapewnią Ci oświetlenie, dzięki któremu czytanie będzie przyjemnością, a praca stanie się dużo łatwiejsza. Również ta wyjątkowo precyzyjna.