Produkty

Produkty z serii Vay

Tapety dekoracyjne Vay – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Tapety dekoracyjne Vay to wykonane na flizelinowym podkładzie produkty służące do wykańczania ścian we wnętrzach budynków. Duży wybór tapet dekoracyjnych z tej serii pozwoli Ci w kompleksowy sposób przeprowadzić remont we wszystkich pomieszczeniach w domu. Bogato zdobiony wzór w stylu rokoko będzie doskonale prezentował się w towarzystwie antyków i ozdobnych mebli w stylu retro.

Może stanowić także kontrast dla prostej, minimalistycznej aranżacji i przykuwać uwagę odwiedzających mieszkanie gości. Wysokiej jakości materiały, które zostały użyte do wykonania tapet z tej serii, sprawiają, że można je kłaść także w lokalach użytkowych. Oryginalny wzór może pokryć ściany we wnętrzach restauracji czy kawiarni.

W sklepach Castorama znajdziesz asortyment produktów i akcesoriów do wykańczania wnętrz. Dostępne modele tapet wykonane są na papierze lub podkładzie flizelinowym wzbogaconym o warstwę winylu. Jego zastosowanie wydłuża żywotność produktu i zapewnia im nienaganny wygląd. Tapety z serii Vay przez lata zachowują więc swój pierwotny wygląd i doskonałe parametry techniczne.

Tapety dekoracyjne Vay – nałożysz je szybko i prosto!

Seria Vay tapet dekoracyjnych to produkty, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego malowania ścian. Tapeta z flizeliny charakteryzuje się o wiele większą wytrzymałością niż jej papierowe odpowiedniki. Położysz ją bezpośrednio na ścianę pokrytą klejem. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać natychmiastowy efekt – klej wiąże od razu, a fragment wykrojonej tapety solidnie przylega do podłoża. Podkład flizelinowo-winylowy schnie w bardzo szybkim tempie. Tego typu powłoka jest odporna na promieniowanie UV i pod wpływem promieni słonecznych się nie odbarwia.

Winylowa powierzchnia może być bez obawy zmywana. Dzięki temu usuniesz z niej wszelkie zabrudzenia i zachowasz ją w dobrej kondycji przez długi czas. Do wykończenia tym produktem ścian nie będziesz potrzebował fachowca. Tapetowanie jest bardzo łatwe i szybkie, więc wszystkie prace z pewnością będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Będziesz potrzebować jedynie kleju i poziomicy, by wyznaczyć na ścianie granicę, do której będą doklejane kolejne pasma rolki. Tapeta sprawdzi się również, jeśli chcesz wzmocnić ściany z pęknięciami na powierzchni.

Co zyskasz, decydując się na tapetę we wnętrzu?

Seria Vay do dekoracyjnego wykańczania ścian przez lata zachowa swój pierwotny wygląd. Flizelinowo-winylowy podkład będzie niezwykle odporny na zmywanie, a co za tym idzie, bez obaw usuniesz powstałe na powierzchni zabrudzenia. Dodatkowo powierzchnia tapety wykazuje odporność na promieniowanie UV. Charakteryzuje się tym, że wyrównuje i zakrywa wszystkie niedoskonałości powierzchni. Winyl w subtelny sposób odbija światło i zapewnia powłoce delikatny połysk. Taki efekt optyczny sprawia, że wnętrze wydaje się wizualnie większe i jaśniejsze.

Tapetę położysz samodzielnie przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w Twoim domu. Warstwa podkładu z flizeliny w skuteczny sposób zamaskuje nieestetycznie prezentujące się ściany. Nierówności i pęknięcia zostaną zabezpieczone, a wnętrze będzie w funkcjonalny sposób przyozdobione.