Produkty

Produkty z serii Vegas

Wykładziny dywanowe Vegas sposobem na urządzenie biura i salonu

Masz dość zimnych płytek lub pretensjonalnych drewnianych paneli? Skorzystaj zatem z produktów z kategorii wykładzin dywanowych. To nowe spojrzenie na niegdyś bardzo popularne materiały wykończeniowe.

Wykładziny dywanowe Vegas są ponadczasowym rozwiązaniem. Wykorzystasz je do wykończenia podłogi w budynku mieszkalnym lub publicznym. W ramach tej serii znajdziesz wyjątkowe kolory, które nadadzą elegancji i ciepła każdemu wnętrzu. Szukasz uniwersalnego i funkcjonalnego materiału wykończeniowego? Właśnie go znalazłeś!

Wykładzina dywanowa sprawdzi się także przy ogrzewaniu podłogowym

Dywany nie idą w parze z ogrzewaniem podłogowym. Możesz jednak mieć miękką i przyjemną w dotyku podłogę, od której wręcz promieniuje ciepło. Produkty Vegas Twist są bardzo wytrzymałe, dlatego nie szkodzi im nawet ogrzewanie podłogowe. Już samo to wystarczy, by pokryły podłogę w Twoim salonie. Możesz wybierać z bogatej oferty kolorystycznej i dopasować wykładzinę do swojego pomieszczenia.

Wykładziny dywanowe Vegas łatwiej wyczyścisz niż klasyczne dywany

Seria Vegas do wykańczania podłogi jest spełnieniem marzenia o dywanie, który łatwo wyczyścić. Produkty w niej zawarte wizualnie przypominają dywany podłogowe, ale ich krótkie włosie nie chłonie tak brudu jak inne produkty. Z tego powodu wykładziny będą idealnym wykończeniem do biura, w którym codzienny ruch szybko brudzi podłogę.

Możesz zapomnieć o przesuwającej się i marszczącej wykładzinie. Ten problem już dawno rozwiązała seria Vegas. Wykładzin dywanowych nie musisz nieustannie poprawiać, a antypoślizgowa warstwa dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich domowników lub pracowników w biurze.