Produkty

Produkty z serii Verso

Akcesoria do drzwi Verso – funkcjonalne i estetyczne klamki oraz szyldy

Gdy zajmujesz się montażem skrzydeł drzwiowych, równie istotne jest zadbanie o odpowiedni wybór akcesoriów do drzwi. Produkty te mają podwójne znaczenie. Przede wszystkim są w stanie nadać skrzydłu wyjątkowy charakter. Równie ważne jednak jest, aby dobrze spełniały swoją funkcję, czyli umożliwiały otwieranie i zamykanie drzwi, w tym również modeli z wkładką na klucz. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym charakterze tych akcesoriów, dobrym wyborem będzie seria Verso.

Akcesoriów do drzwi nie możesz wybierać wyłącznie z uwagi na ich wygląd. Przede wszystkim powinieneś dopasować je do rodzaju drzwi, a także do ogólnego charakteru wystroju. Do nowoczesnych wnętrz z pewnością sprawdzą się produkty z prezentowanej serii. Ich geometryczne kształty, prostota wyglądu, a przy tym duży wybór pozwalają na wykończenie każdego skrzydła.

Produkty te są przeznaczone do wykańczania drzwi wewnętrznych. W ramach serii znajdziesz klamki, kilka rodzajów szyldów drzwiowych na klucz, w tym model przeznaczony do łazienki, który umożliwia jej wygodne zamykanie. Produkty te zadbają zatem o prywatność w każdym wnętrzu.

Akcesoria do drzwi Verso – duży wybór dla wymagających

Seria Verso do wykańczania drzwi wewnętrznych obejmuje przede wszystkim duży wybór dostępnych modeli. Wśród nich znajdziesz akcesoria w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Dzięki temu bez trudu dopasujesz je do praktycznie każdego koloru okleiny. Równocześnie duży wybór dotyczy też rodzajów tych akcesoriów. Znajdziesz wśród nich klamki o nowoczesnym wyglądzie, a także szyld na klucz profilowany i kwadratowy. Możesz również skorzystać z szyldu przeznaczonego do drzwi łazienkowych.

Duża trwałość z pewnością jest kolejną właściwością, która wyróżnia te produkty. Wszystkie elementy montażowe są solidnie wykonane. Podobnie sam mechanizm wytrzyma wiele lat użytkowania, również bardzo intensywnego. Powłoka, którą pokryto poszczególne elementy, także charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Nie musisz zatem obawiać się zmiany koloru czy też wręcz złuszczenia się farby po miesiącach bądź latach korzystania z tych produktów.

Zamykanie i otwieranie drzwi bez problemu

Drzwi wewnętrzne mają za zadanie przede wszystkim zadbać o prywatność w domu. Jednak, aby dobrze spełniały tę funkcję, konieczne są do nich klamki oraz szyldy. Dlatego zaopatrz się w akcesoria do drzwi Verso. Klamki działają sprawnie i pozwalają na wygodne zamykanie lub otwieranie drzwi. Są również bardzo uniwersalne, dlatego nadają się do niemal wszystkich skrzydeł drzwiowych.

O Twoją prywatność zadbają również szyldy. Szczególnie model do łazienki będzie przydatny w każdym budynku. Dzięki niemu z łatwością zamkniesz się w tym pomieszczeniu. Unikniesz tym samym przypadkowego wejścia innego domownika.

Produkty z tej serii są również trwałe. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku klamek. Nierzadko dotykasz ich nawet kilkanaście razy dziennie. Powierzchnia tych produktów jest jednak odporna na wytarcia. Możesz zatem dowolną ilość razy otwierać i zamykać każde drzwi.