Produkty

Produkty z serii Virginia

Meble ogrodowe Virginia – funkcjonalne produkty do Twojego ogrodu

Aby zadbać o większy relaks na świeżym powietrzu, skorzystaj z produktów z kategorii mebli ogrodowych. W ich ramach znajdziesz szeroki wybór dostępnych produktów, w tym krzesła, stoły, ławy i wiele innych. Ciekawe rozwiązanie pasujące do każdego miejsca natomiast zapewni Ci seria Virginia.

Mebli ogrodowych możesz użyć nie tylko w ogrodzie. Doskonale nadają się także na balkon lub taras. Nie ma przy tym znaczenia rozmiar powierzchni, którą dysponujesz. Z łatwością dopasujesz do niej meble z tej serii. Możesz wybierać spośród dużych stołów prostokątnych rozkładanych lub małych stolików w kształcie półkola. Dopasujesz także odpowiednie krzesła składane.

Meble te pozwolą Ci na funkcjonalne wykończenie przestrzeni na zewnątrz domu. Dzięki nim będziesz mógł spędzić czas na świeżym powietrzu. Czytanie książki, praca przy komputerze czy wypicie kawy na zewnątrz z pewnością stanie się dużo przyjemniejsze dzięki odpowiednim i bardzo wygodnym meblom.

Nie musisz obawiać się deszczu

Meble ogrodowe Virginia charakteryzują się odpornością na wodę. Nie wymagają przy tym dodatkowej impregnacji czy malowania, aby zachowały lub zyskały te właściwości. Zostały fabrycznie zabezpieczone przed szkodliwym działaniem deszczu czy innego źródła wilgoci. Dzięki temu na ich kondycję nie wypłynie deszcz czy zalanie słodkim napojem. Wystarczy przeczyścić meble, aby odzyskały one swój pierwotny wygląd. Możesz także na zawsze zapomnieć o korozji. Produkty z tej serii są w pełni na nią odporne.

Przechowywanie tych mebli po sezonie jest bardzo łatwe. Wystarczy, że je złożysz, a staną się niemal zupełnie płaskie. To pozwoli Ci przechowywać je w dowolnym miejscu. Możesz postawić je w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Pozwoli to na uniknięcie szkodliwego wpływu niskich temperatur. Znacznie też przedłuży żywotność Twoich mebli.

Wysoka wytrzymałość to kolejna zaleta tych produktów. Zostały wykonane z trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze znoszą wpływ warunków atmosferycznych. Dodatkowo charakteryzuje je nośność na poziomie ponad stu kilogramów. Dotyczy to zarówno stołów, jak i krzeseł. Nawet cięższe osoby będą mogły usiąść na tych drugich.

Meble ogrodowe Virginia – sprawdzą się nawet na małym balkonie

Chcesz zrelaksować się w ogrodzie lub na tarasie? Pomoże Ci w tym seria Virginia do ogrodu. W jej ramach znajdziesz bardzo wygodne krzesła, do których możesz dodatkowo zakupić poduszki. Dzięki temu staną się jeszcze bardziej komfortowe. Oparcia krzeseł zostały wyprofilowane w taki sposób, aby maksymalnie zadbać o Twój komfort.

Urządzenie przyjęcia na świeżym powietrzu będzie bardzo proste. Skorzystaj ze stołów rozkładanych. Pomieścisz przy nich wiele osób, a po zakończeniu przyjęcia, złożysz tak, aby nie zajmowały dużo miejsca. Możesz także zdecydować się na niewielkie stoliki, które będą idealne na mały balkon. Seria obejmuje produkty o wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu zdołasz bez problemu dopasować produkt do ilości wolnego miejsca. Za ich pomocą stworzysz wygodną i efektowną aranżację tarasu, balkonu lub ogrodu.