Produkty

Produkty z serii Wandou

Tapety dekoracyjne Wandou – geometria, która urzeka stylem

Nie jesteś zwolennikiem farb? Marzysz o niepowtarzanych wzorach na ścianach osiągniętych niskim nakładem pracy? W takim razie poszukaj odpowiednich produktów z kategorii tapet dekoracyjnych. Seria Wandou do tapetowania to wybór idealny dla zwolenników geometrycznych wzorów i nowoczesnego stylu. Tapety dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki nim będziesz mógł stworzyć bardzo jasne wnętrze o ciekawych, wyrazistych wzorach. Seria ta będzie także idealna, jeśli szukasz ciemnego, mocnego akcentu na ścianie.

Produkty te pozwolą Ci na szybkie wykończenie pomieszczenia. Są trwałe, estetyczne i utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Odcienie od jasnego, poprzez lekko „przydymiony” i na ciemnym graficie skończywszy pozwolą na wykończenie każdego pokoju. Ich delikatny wzór zapewni niepowtarzalny efekt, który przyciąga spojrzenia.

Estetyka i zabezpieczenie również dla popękanych ścian

Szukasz produktu, który będzie zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny? Odpowiedzią jest seria Wandou. Tapet dekoracyjnych nie musisz wybierać wyłącznie pod kątem ich wyglądu. Koniec z delikatnymi powierzchniami, które szarzeją i brudzą się po krótkim czasie. Produkty w ramach tej serii to gwarancja estetycznego wyglądu na długo. Każdą z tapet możesz łatwo i szybko wyczyścić. Wytrzymała powłoka winylowa zabezpiecza ich powierzchnię na tyle skutecznie, że pozbycie się nawet uporczywych zabrudzeń nie będzie dla Ciebie dłużej problemem.

Produkty te pozwolą Ci na szybkie wytapetowanie całego pomieszczenia. Nawet jeśli czekają na Ciebie stare, popękane ściany i ogromne powierzchnie do wykończenia, tapety dekoracyjne Wandou pomogą Ci szybko uporać się z tym zadaniem. Zabezpieczają popękane powierzchnie. Samo tapetowanie jest łatwe. Wystarczy, że nałożysz klej na powierzchnię ściany. Papierowa tapeta z łatwością się do niej przyklei.

Produkty z tej serii to również odporność na promieniowanie UV. Są bardzo trwałe, wytrzymałe i estetyczne. Będą idealnym materiałem wykończeniowym w Twoim domu, biurze, hotelu, kawiarni i wielu innych miejscach.

Stare ściany mogą wyglądać jak nowe

Stoi przed Tobą trudne zadanie wyremontowania starego budynku? Ściany popękały i żadna farba nie jest w stanie tego naprawić? Zamiast sięgać po drastyczne rozwiązania i dziesiątki innych materiałów budowlanych, zaopatrz się w tapety z prezentowanej serii. Dzięki nim skutecznie zamaskujesz pęknięcia, a także zabezpieczysz ścianę przed dalszymi uszkodzeniami.

Produkty z tej serii to sposób na szybkie przeprowadzenie remontu. Ostateczny efekt prezentuje się bardzo estetycznie. Tapety nie tylko ochronią popękane powierzchnie, ale też zabezpieczą je dodatkowo przed zabrudzeniami. Winylowa powłoka pozwoli Ci zadbać o czyste ściany. Dlatego produkty te będą dobre także w miejscach o dużym natężeniu ruchu i budynkach użyteczności publicznej. Sprawdzą się także w domach z małymi dziećmi. Nie będziesz martwił się o czystość ścian ilekroć w domu pies otrzepie się z wody, a dziecko zacznie biegać z kredkami.