Produkty

Produkty z serii Wega

Wanny asymetryczne Wega

Wiele osób decyduje się na montaż prysznica przez to, że zajmuje on niewiele miejsca. Tymczasem świetnym wyborem może być wanna asymetryczna, szczególnie jeśli będzie pasowała swoją stylistyką do aranżacji wnętrza. Nie zajmuje ona dużej ilości miejsca w centralnej części pomieszczenia. Dzięki temu nie ograniczy ona miejsca niezbędnego Ci do otwierania szafek czy poruszania się po pomieszczeniu. Nietypowy kształt jednocześnie gwarantuje wygodę użytkowania.

Wanny asymetryczne Wega to seria produktów stworzonych z myślą o komforcie użytkownika i funkcjonalności łazienki. Wszystkie wanny wyprodukowano z białego akrylu. Został on dodatkowo wzmocniony włóknem szklanym, co pozytywnie wpływa na wytrzymałość powierzchni. Jednocześnie materiał ten jest przyjemny w dotyku i odbierany przez skórę jako dość ciepły. Wanny dostępne są w kilku rozmiarach. Możesz wybrać je również ze względu na narożnik, do którego pasują. W standardowym zestawie znajdują się nóżki pozwalające na wypoziomowanie i regulowanie wysokości ułożenia zbiornika. Opcjonalnie dostępne są również panele maskujące.

Zalety wanien asymetrycznych

Jedną z największych zalet, którą wyróżnia się seria Wega do zażywania kąpieli, jest kształt oferowanych produktów. Asymetryczna budowa sprawia, że wanny lepiej pasują do niewielkich łazienek. Możesz też dowolnie wybrać, czy będzie miała zabieg w lewo, czy w prawo. To umożliwia montaż w dowolnym miejscu, w którym znajduje się instalacja wodno-kanalizacyjna. Asymetryczny kształt pozwala zaoszczędzić miejsce w centrum łazienki, co jest szczególnie ważne dla osób, które z jednej strony lubią kąpiele, a z drugiej wolałyby zachować komfort swobodnego poruszania się w tym pomieszczeniu.

Wanny asymetryczne z tej serii zostały wykonane z akrylu. Ten materiał świetnie sprawdza się w kontakcie ze skórą, bo jest przyjemny w dotyku i dość ciepły w porównaniu do żeliwa. Jednocześnie wanna akrylowa jest nieco lżejsza, co ułatwia jej transport i montaż. Dodatkową zaletą jest wzmocnienie warstwy wewnętrznej dzięki dodatkowi włókna szklanego. Zapobiega to uszkodzeniom mechanicznym, które wpłynęłyby negatywnie na wygląd łazienkowej aranżacji. Akryl jest też materiałem, który umożliwia łatwe uzupełnienie wszelkich uszczerbków i odprysków.

Wanny asymetryczne Wega w Twojej łazience

Z uwagi na to, że rozmiary tych wanien asymetrycznych są zróżnicowane, możesz dopasować je idealnie do wymiarów pomieszczenia, jak też wzrostu swojego oraz innych domowników. Wanna jest narożna, dzięki czemu nie zajmie wiele miejsca w łazience. Łatwo utrzymasz ją w czystości, co wpłynie pozytywnie na higienę użytkowania.

Seria Wega wanien asymetrycznych utrzymana jest w białym kolorze. Pasuje on praktycznie do każdej aranżacji wnętrza, dlatego wanny sprawdzą się zarówno w nowoczesnej, jak i urządzonej w klasycznym stylu łazience. Wersja na regulowanych nóżkach świetnie prezentuje się w łazienkach inspirowanych stylem romantycznym. Z kolei tradycyjna osłona, którą możesz dokupić do wanny, ułatwi zachowanie minimalistycznego, bardziej surowego wnętrza.