Produkty

Produkty z serii White

Płytki ścienne, podłogowe i elewacyjne White

Chcesz zakończyć remont w swoim domu? Postaw na funkcjonalną podłogę i piękne ściany. Produkty w kategorii płytek ściennych, podłogowych i elewacyjnych obejmują gres, który sprawdzi się jako posadzka w kuchni, łazience, a nawet na balkonie oraz tarasie. To odmiana płytek ceramicznych, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na ścieranie. Z kolei glazurę oraz płytki dekoracyjne wykorzystasz jako wykończenie ścian.

Płytki ścienne, podłogowe i elewacyjne White możesz bez problemu zastosować w miejscach o wysokiej intensywności użytkowania oraz narażonych na wilgoć.

Jakie zalety mają płytki ścienne, podłogowe i elewacyjne White?

W tej serii znajdziesz zarówno wytrzymały gres, jak i dekoracyjne płytki ścienne. Jeśli chodzi o podłogę, gres ma gładką powierzchnię oraz wysoki połysk. Dzięki temu Twoja kuchnia lub łazienka będą wyglądały stylowo oraz elegancko. Gres jest odporny na ścieranie, dlatego sprawdzi się także na zewnątrz budynku. Seria White płytek ściennych, podłogowych i elewacyjnych to także doskonałe produkty dekoracyjne. Czekają tutaj na Ciebie wyjątkowe wzory, dzięki którym stworzysz unikatową i trwałą ozdobę na ścianie.

Atrakcyjne i świetnie wykończone pomieszczenia

Seria White do wykończenia podłóg i ścian doda Twojemu wnętrzu nowoczesności i uroku. Biały kolor gresu oraz glazury jest wyjątkowo uniwersalny. Bez problemu dopasujesz do niego wyposażenie wnętrza oraz dodatki. Z kolei dekoracyjne płytki w tej serii to szansa na całkowitą odmianę pomieszczenia. Będą pięknie prezentować się obok standardowej bieli.